Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

ne, već kao rezultat nemoći i frustracije. puca imperija, pa puca i on po svim šavovima.
Karic II deo. Dezha vi.Ceka se (za godinu-dve) obracanje Peconija na "Happy".btw, u blicu pise da su pinku blokirani racuni. Edited by CowBoy
Link to comment

Mitrovićev slučaj odlazi u StrazburPink Medija Grup izdao je danas nalog da se u ponedeljak advokatski tim vlasnika kompanije Željka Mitrovića, u pet aviona kompanije Er Pink, uputi u Brisel, Strazbur, Berlin, London i Hrvatsku, gde će odneti odokumentaciju o selektivnom sprovodjenju hrvatskih propisa, a u vezi sa zaplenom Mitrovićeve jahte i njene aukcijske prodaje.

Link to comment
upravo, pogledaj na šta im liči dnevnik. ja upravo gledam i ne verujem da je ovo moguće. :isuse: od 5:00 pričaju o Hrvatskoj tunjevini koja je puna crva i opasna po život. mačor neke žene je kažu dobio proliv od iste...http://www.youtube.com/watch?v=HQAcws62a90
E sad nam je sve jasno.Ova dvojica su bas osobe od poverenja.Jedan je izmedju ostalog na funkciji potparola Klinickog Centra Srbije, a ovaj drugi je bio kod Karica u stranci...
Link to comment
upravo, pogledaj na šta im liči dnevnik. ja upravo gledam i ne verujem da je ovo moguće. :isuse: od 5:00 pričaju o Hrvatskoj tunjevini koja je puna crva i opasna po život. mačor neke žene je kažu dobio proliv od iste...
Jashta, sto samo dokazuje kakav su qratz od televizije oduvek bili: odjednom postaju javni servis i stite gradjane. Do sada su o takvim stvarima cutali kao qrve. Pink u kompletu sa Zeljkom i Tanjom Vojtehovski na chelu valja polivati govnima dok se ne podave. Ono sto oni btw decenijama rade Srbiji, ni manje ni vise. Edited by CowBoy
Link to comment

chekaj, al on je morao da sedne da to sve sazna, isprochita, ukrsti, uporedi i srochi. a to je dosadno. jel ima neki research tim? ili sve mora sam? mislim, pera?(ovo je govno s mlekom na biciklu. sto bi rekao junior, kad hoce da pokaze da je shvatio. tj da dodam - od ovce ^_^)

Edited by thermal bug
Link to comment

pera nema research, verovatno je peri ova hrpa podataka dostavljena od pink ekipe.pera ce mitrovica braniti do zadnje kapi krvi i poslednjeg pojedenog g....ta.tako je bilo 2001. tako i 2011.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...