Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

sta ga znam, paradajz i pavlaka odlicno neutralisu druge mirise
Pomešao sam Gorčine sa paradajzom i pavlakom, pustio malo na najtišu vatru da se sjedini. Ne znam zašto, roknuo sam i malo semena korijandera. I dalje smrdi užasno, ali ukus je nešto bolji.
Link to comment
Pomešao sam Gorčine sa paradajzom i pavlakom, pustio malo na najtišu vatru da se sjedini. Ne znam zašto, roknuo sam i malo semena korijandera. I dalje smrdi užasno, ali ukus je nešto bolji.
ma posle jedne noci u frizideru sve ce to doci na svoje
Link to comment

Daboviću, ako nije tajna (a nije), šta ovaj topik treba da dokaže?da smo svi postali perverzni sadisti koji jedva čekaju na nekom da iskale bes?da običan građanin treba da uzme pravdu u svoje ruke?ne bih da kvarim zabavu, ali dosta ste se već ispucali, valja malo predahnuti.

Link to comment
Nema mesta u frižideru, tu mi je ovaj prvi lopov :(Da stavim babu u klimu?
Danas je Vidovdan, kukavče, a babe se u klimu ne meću pre Ilije gromovnika dnea. Jel nabubrela?
Link to comment
Daboviću, ako nije tajna (a nije), šta ovaj topik treba da dokaže?da smo svi postali perverzni sadisti koji jedva čekaju na nekom da iskale bes?da običan građanin treba da uzme pravdu u svoje ruke?
eeeeeee................
Link to comment
Frizerka silovala pljačkaša tri dana FoNet | 20. 04. 2009. - 13:11h izmena vesti 13:53h | Foto: AFP-ilustracija | Komentara: 39 Frizerka iz Kaluge, grada u centralnoj Rusiji, zarobila je u podrumu razbojnika koji je pokušao da opljačka njen salon, nakon čega ga je silovala tri dana. Kako prenose ruski mediji, javni tužilac je odlučio da podigne optužnice protiv oboje. Naoružani pljačkaš upao je u salon i tražio novac. U to vreme u salonu su bile dve frizerke i jedna mušterija. Ono što pljačkaš nije znao je da je jedna od frizerki bila regionalni prvak u tekvondu.Devojka ga je jednim udarcem "zalepila za patos", a potom ga je odvukla upodrum i vezala za stolicu.Koleginici i mušteriji rekla je da će kasnije pozvati policiju, ali to nje uradila. Posle radnog vremena sišla je u podrum, svukla pljačkaša, naterala ga da popije tri tablete Vijagre, da bi ga u naredna tri dana silovala više od deset puta. Čim je pušten na slobodu, užasnuti pljačkaš otišao je u policiju. Završio je u bolnici zbog povreda genitalija koje su navodno bile posledica višestrukog silovanja.Frizerka je rekla da je mladić najveći deo priče izmislio. "Imali smo seks par puta i on je na to pristao. Redovno sam ga hranila, kupila sam mu novefarmerke, a čak sam mu dala i nešto novca kada je otišao", rekla je frizerka. Mladić je potvrdio da ga je frizerka dobro hranila, ali je ostao pri tvrdnji da ga je besomučno silovala.Nije mi samo jasno da li je Dabovicka ili larssonka regionalni prvak u tekvondu i koja je silovala, a koja snimala?Inace, vest je blic danas objavio, ali fonet je preneo vec 2009?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...