Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

pa nije rus rekosmo da je kvisling :fantom:

Marcos Cesar Feres Braga, a Brazilian lawyer who holds the vice-consul post at the Russian consulate, reportedly grabbed the attacker and pulled him into his BMW X6 after he had smashed the car window and pointed a gun at him, demanding he hand over his watch.
A struggle ensued inside the diplomat's car until he managed to grab the assailant's gun, which he used to shoot him dead at point blank range, according to police.

Mr Braga is trained in jiu-jitsu and was travelling with his wife and daughter at the time, local media outlet Globo reported.

 

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3724476/Armed-mugger-killed-gun-drama-near-Olympics-Russian-diplomat-drags-motorcycle-robber-car-shoots-dead.html#ixzz4GSfBFKnm
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook
Edited by Hella
Link to comment
  • 1 year later...

ccc pa kad ovi cigani misle u evropu s ovakvim zakonima rulje jel na sveto nigdarevo možda :fantom:

 

Quote

 

Ogorčeni ljudi uzeli pravdu u ruke i linčovali silovatelje

 

Gauhati -- Ogorčena masa od oko 1.000 ljudi upala u policijsku stanicu, izvukla dvojicu osumnjičenih za silovanje i ubistvo petogodišnje devojčice i linčovala ih.

Izvor: B92, Tanjug utorak, 20.02.2018. | 09:32
 

Jedan policajac rekao je za AP da je 15 policajaca povređeno tokom upada rulje u policijsku stanicu.

On navodi da su ogorčeni ljudi prvobitno tražila od policije da im predaju osumnjičene, međutim, nakon što je policija odbila zahtev, upali su i izvukli ih iz pritvora, a potom linčovali.

Podsetimo, slučajevi silovanja devojaka ali čak i male dece u Indiji je česta pojava. Nekoliko izrazito brutalnih slučajeva silovanja beba i malih devojčica potresli su Indijsku, ali i svetsku javnost. Mnogi od tih zločina dogodili su se i u glavnom gradu Nju Delhiju.

Održano je na desetine protesta na kojima je zahtevano da se nešto konkretno uradi po tom pitanju, apelovano sa raznih strana ali za sada zvaničnici Indije ne uspevaju da stanu na put tim strašnim događajima.

Sada su ogorčeni ljudi uzeli pravdu u svoje ruke.

 

 

Edited by Hella
Link to comment

 

Quote
 
Viši sud u Beogradu oslobodio je danas optužbi Saška Bogeskog koji je u maju 2013. godine nožem usmrtio provalnika Vladimira M. u svom stanu u Žarkovu, jer je zaključio da je delovao u samoodbrani.
 
 
Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

a šta ako su nevini ti osumnjičeni?

 

 

Možda je i to 'osumnjičeni' samo terminologija, možda ih je neko video i zasigurno znao da su oni, pre zvanične istrage. Npr ja sam te video kako obijaš kola i prijavio sam te, u trenutku kada si privedena ti si samo osumnjičena, iako ja znam da si to ti.

 

Mislim zajebano je, naravno da je moguće i da su bili nevini, ali... veliko ali.

 

što se tiče presude za Bogeskog, slažem se sa Hellom a i pitanje je da li bi se donela ta presuda da sada ne idu izbori

 

Link to comment
On 2/23/2018 at 12:13 PM, Hella said:

kako je samo zanimljivo tempirana presuda bez obzira na ispravnost :fantom:

 

Ma nije tempirana,toga ovde nema,to je kao i sve ostalo u zemlji Serbiji sto bi rekli sticaj okolnosti!

Link to comment
On 2/23/2018 at 8:22 PM, renne said:

Konačni da oslobode čoveka

 

oslobođen je zato što ga je provalnik napao šrafcigerom, a čak i to nije bilo dovoljno nego je bilo potrebno da se naglasi da se okrivljeni jako prepao, odnosno, da se nije bio jako prepao onda bi verovatno situacija tekla tako da bi shvatio da je u pitanju provalnik koji hoće da krade od njega, i u tom slučaju ne bi bio oslobođen (jer nije nužna odbrana da koljes nekoga ko hoće da krade od tebe čak i ako ti preti šrafcigerom, jer umesto da ga kolješ, možeš da ga pustiš da te pokrade u kom slučaju te neće bosti tim šrafcigerom nego će pobeći). činjenica da se radi o provali mu dođe kao okolnost koja daje kontekst celom dogadjaju ali nije bitna za samoodbranu (tzv.), bitno je to da je stvarno napadnut srafcigerom i da se bio jako prepao zbog cega je reagovao tako kako je reagovao. ovo ne menja ništa, potpuno normalna presuda. i dalje NE ubijati provalnike, ako vam je sloboda mila.

 

tako mi izgleda iz novina, znači možda i lupetam, ko zna šta novine pišu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...