Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

This dramatic video captures the moment a brave cashier kept her cool when she was confronted by an armed robber at work.

 

CCTV footage shows the hooded man calmly strolling into the Birmingham bureau de change and pulling a handgun from inside his jumper.

 

He then points the gun directly at the cashier's head as he demands her to hand over money into a black bag.

 

 

pogledajte šta se dalje desilo :fantom:

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2988561/Watch-coolest-cashier-ll-armed-robber-confronts-gun-just-keeps-counting-notes.html#ixzz3U4AeDqZf

Edited by Hella
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

kako mi je drago što je časni sud odrao ova dva ljigavca sve razmišljam da se izvedem na gala ručak i proslavim :fantom:

 

A jury awarded Marvin Gaye's children $7.4million on Tuesday after determining singers Robin Thicke and Pharrell Williams copied their father's music to create Blurred Lines, the biggest hit song of 2013.

 

Marvin Gaye's daughter Nona Gaye wept as the verdict was being read and was hugged by her attorney, Richard Busch.

 

The verdict could tarnish the legacy of Williams, a reliable hit-maker who has won Grammy Awards and appears on NBC's music competition show The Voice.

 

It was previously revealed that the song had made a staggering $16million for Pharrell, Thicke, rapper T.I. and the record company, though T.I. and various record and music companies had previously been cleared of copyright infringement charges.

 

The jury decided that the family should receive $4million in damages and $3.4 million in profits from the song, with Thicke forced to pay $1.7million from his own pocket and Pharrell $1.6million.

 

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2988797/Marvin-Gaye-s-family-wins-7million-Pharrell-Robin-Thicke-Blurred-Lines-lawsuit.html#ixzz3U4LXkORU

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovde ne piše da je ubijeni bio pandur, a negde to pročitah.

provericu.. mislim da nije, tj. gotovo sam siguran da nije

 

drugar mi rece da je u pitanju raseljeno lice sa Kosova koje je zivelo u iznajmljenoj kuci koju mu je izdao nekadasnji policajac

Ovaj sto je bio u samoodbrani nam je ortak

 

Vec duze vreme zivi sam sa babom.. lopov je tacno znao kod koga ide, znao je da u kuci ima novca, nije tek tako upao

 

rts nije lepo preneo, nakon sto su se fizicki dohvatili, nije on otisao po svoj pistolj, vec je dohvatio pistolj razbojnika kad je ovaj hteo da puca na njega.

takav info ja imam sada

Edited by Have_Fun
Link to comment

evo i blic je ispravio svoju vest
 

Iako se u početku pojavila informacija da je napadač bivši radnik policije, kasnijom proverom je utvrđeno da to nije tačno. "Ubijeni muškarac (34) nikada nije radio u Ministarstvu unutrašnjih poslova, te stoga molimo medije da prethodno provere informacije koje objavljuju kako se ne bi ponovila situacija neistinitog informisanja javnosti, kojom je naneta velika šteta ugledu srpske policije", navodi se u saopštenju policije.

 

Link to comment

ne, da korigujem svoj info

ipak kazu da je razbojnik izvadio pistolj da puca na ovog ortaka, ali mu se zaglavio metak u cevi.. ovaj dohvatio svoj i upucao ga


videcu kasnije sta cu jos imati od informacija kad se cujem sa jos nekim ljudima, niko se ne javlja trenutno

Link to comment

ne, da korigujem svoj info

 

ipak kazu da je razbojnik izvadio pistolj da puca na ovog ortaka, ali mu se zaglavio metak u cevi.. ovaj dohvatio svoj i upucao ga

 

 

videcu kasnije sta cu jos imati od informacija kad se cujem sa jos nekim ljudima, niko se ne javlja trenutno

jel sad to odgovarajuca odbrana? :unsure:

 

bozemprosti <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...