Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

Nije mi samo jasno da li je Dabovicka ili larssonka regionalni prvak u tekvondu i koja je silovala, a koja snimala?
+1Btw, baba je riknula :( ne znam da li ste me zajebavali ili sam ja sjebo nešto, uglavnom, opet imam samo lopova.
Link to comment

Sadista u meni ti kaže da uzmeš nož i da kreneš da ga dereš na živo.Humanista u meni ti kaže da nož prebrišeš alkoholom i sterilišeš, da se rana ne bi inficirala.

Link to comment
Kao u starim kuvarima i receptima za spremanje pilece supe:Uhvatite jednog veceg lopova, osurite ga i ocistite od drobi ...
Izostavljeno je ključno... nakon hvatanja, držeći za noge okreneš ga naglavačke, zarotiraš desetak puta da postane ošamućen, a onda glavu na panj dok mu se još u glavi vrti. Kad ga zakolješ sekiricom, pustiš ga. Može biti da će i pokušati da potrči bez glave, al' ne brini- pašće posle par koraka. Posle ide šurenje. Edited by halloween
Link to comment
kopiraj sve njegove dokumente ili mu ih zadrzi.video kamerom snimi priznanje, umontiraj sve njegove podatke iz dokumenata, stavi na youtube. kopije snimka na sigurno.fotografiju mother fuckera okaci na milion sajtova.uzmi mu otiske prstiju.uzmi mu kljuceve, otidji do stana i uzmi mu sve sto ima. tehniku razbijaj odma', koji ce ti to. u slucaju da se nesto pobuni slobodno mu zapali sve.ako ima auto, obavezno ga overi baseball palicom.
ali prethodno....
Zaglavi mu glavu vratima. Neka mu neko drzi ruke i noge, a ti mu testerom (rucnom obavezno) seci jedan po jedan ud. Posle kada mu odseces ruke i noge mozes da ga sutiras dok ne umre.
Topic pinovati.....:Hail:PS ...ali ovo
Frizerka iz Kaluge, grada u centralnoj Rusiji, zarobila je u podrumu razbojnika koji je pokušao da opljačka njen salon, nakon čega ga je silovala tri dana. Kako prenose ruski mediji, javni tužilac je odlučio da podigne optužnice protiv oboje. Naoružani pljačkaš upao je u salon i tražio novac. U to vreme u salonu su bile dve frizerke i jedna mušterija. Ono što pljačkaš nije znao je da je jedna od frizerki bila regionalni prvak u tekvondu.Devojka ga je jednim udarcem "zalepila za patos", a potom ga je odvukla upodrum i vezala za stolicu.Koleginici i mušteriji rekla je da će kasnije pozvati policiju, ali to nje uradila. Posle radnog vremena sišla je u podrum, svukla pljačkaša, naterala ga da popije tri tablete Vijagre, da bi ga u naredna tri dana silovala više od deset puta. Čim je pušten na slobodu, užasnuti pljačkaš otišao je u policiju. Završio je u bolnici zbog povreda genitalija koje su navodno bile posledica višestrukog silovanja.Frizerka je rekla da je mladić najveći deo priče izmislio. "Imali smo seks par puta i on je na to pristao. Redovno sam ga hranila, kupila sam mu novefarmerke, a čak sam mu dala i nešto novca kada je otišao", rekla je frizerka. Mladić je potvrdio da ga je frizerka dobro hranila, ali je ostao pri tvrdnji da ga je besomučno silovala.
je jebeni megapwn.....:0.6:mis´im možeš ti i ovako, al mu ne daj pare, ko ga jebe, dosta su mu farmenke i klopa..... :unsure:
Link to comment

nisam pratio forum ovih dana, jel ima ovaj topik nekakve veze sa mojim postom o pokusaju kradje u kuci u hanu? :unsure:

Link to comment

iskusno sam ga pustio da pobegne da me ne bi napao spricem punim heroina i nacinio me narkomanom. drugri su me savetovali da je najbolje pustati mu pesme sergeja cetkovica ili minijature ivana bosiljcica. to radi provereno.moze i ovo - vezes ga ispred sporeta, a u rernu ubacis macku (moze vasa da da jednu) i ukljucis na 250 stepeni. sacekas da e rerna zagreje i da macka poludi, pa onda otvoris rernu i gledas kako mu divlja macka vadi oci. kasnije ispeces macku i nateras ga da je pojede. mozes i da se ispisas u flasu nekog kvalitetnog francukog vina iz 1953. da lakse to progura.

Edited by kojot
Link to comment
iskusno sam ga pustio da pobegne da me ne bi napao spricem punim heroina i nacinio me narkomanom. drugri su me savetovali da je najbolje pustati mu pesme sergeja cetkovica ili minijature ivana bosiljcica. to radi provereno.moze i ovo - vezes ga ispred sporeta, a u rernu ubacis macku (moze vasa da da jednu) i ukljucis na 250 stepeni. sacekas da e rerna zagreje i da macka poludi, pa onda otvoris rernu i gledas kako mu divlja macka vadi oci. kasnije ispeces macku i nateras ga da je pojede. mozes i da se ispisas u flasu nekog kvalitetnog francukog vina iz 1953. da lakse to progura.
http://www.youtube.com/watch?v=UyCzZH_hFlA
Link to comment
pusti to kojote, nego mi kazi sto te nema ovih nedelja.
kupio sam kucu :Dizvinjavam se sto trolujem ovaj topic, banujte mau.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...