Jump to content
IGNORED

Desperate Housewives


Ulven

Recommended Posts

Jbt, još malo i 4 godine od poslednjeg posta. To je skoro pola DECENIJE! ;)Nego, gleda li neko? Nemoj da se stidite da priznate... Serija je u velikom padu poslednjih par sezona i osma je totalno u sklopu sa tim trendom, najgora ever, al valja videti kraj. Ja sam na 813. Dakle, slabo, slabo, slabo.

Link to comment

Prestao, od pretprosle sezone valjda. Cim je poceo da se jebe svako sa svakim, jer scenaristi nemaju o cemu drugom da pisu - gud baj. Ali pogledacu poslednjih par epizoda, kad se zavrsi serija

Link to comment

ja sam žena koja nema blama i gledam sve ove godine, uredno, redovno sve redom. you name it, i watch it. sad neam puno vremena, al ću rado da pričam sa tobom o tome. ne razmišljam ja preterano o kvalitetu, al slažem se da su prestali da budu interesatni pre nekoliko sezona. mada

ovo sa majkom nisam očekivala. iako, da sam pratila vesti i čitala kojekakve online novine o suđenju u kom edie brit tuži marka cheria, saznala bih mnogo pre. ovako sam se barem jako iznenadila. al to mu dođe to.

eeeerrrm, sva sreća pa nisam napisala spojlerčinu, ja sam na 819, ne obraćaj pažnju na mene.

Link to comment

Nema više kvalitetnih zapleta, vrh debilizma je kada

Suzan ide kod porodice ubijeno Alehandra i to BEZ konkretnog plana, pa ispisuje ček, pa kaže maloj "nema šta da brineš", OMFG! Sva ta "krivica" sto je izjeda je preterana i patetična, pa noćne šetnje sa Carlosom, Džulino dete sa malim Skavom... Nacrtani zločin i cela ta priča smor, smor, smor.

Realno, meni barem, Linet nosi seriju i Skavo priča je jedina na nivou kvalitetne drame poslednjih par sezona, a ona glumi žena razbija i natera mi suze na oči kao da me omađija. Sve ostalo je baš postala sapunjara, Bri koja menja 6 tipova nedeljno, od Rene mi se javi dijareja na samu pojavu u kadru, Idi Brit je bila kučka za primer, ova je bleda kopija (u suštini tamnija) trunke nedostojna originala. Klasičan primer presahlih ideja, al gledajmo sa vedrije strane, poslednja je sezona, deveta bi fakat bila totalno useravanje svega dobrog do sada, a može da priča ko šta hoće, prve 3, 4 sezone su domaći za mnoge serije sličnog tipa. Videćemo do kraja šta će bidne.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

meni je suzan od početka išla na živce, tako da nisam merodavna da pričam o njoj. ne znam zašto toliko insistiraju na tome da je potpuni neupotrebljivi idiot. apsolutno mi nije smešna. i gabi su iskarikirali pošteno. mada je ona daleko manje iritantna i ume da iznenadi, sve vreme od nje očekuješ da je plitka, ali ne i glupa sponzoruša i onda odjednom iskoči - vrlo retko i bledo, ali u poređenju sa suzan daleko ubedljivije. slažem se da je linet ass kicker, ona i cela dinamika oko skavo porodice nosi seriju još uvek. brie su do nekog momenta fino gradili, sad je i ona karikatura sebe. sreća pa je kraj. ne moram više da se mučim :D

Link to comment

ja sam odgledala prvih 5 sezona i prestalanekako mi bilo dostaa ni od koga nisam čula ništa tipa "e baš je super i dalje, gledaj obavezno" a ima i još gomila serija za gledati i tako to

Link to comment
ja sam odgledala prvih 5 sezona i prestalanekako mi bilo dostaa ni od koga nisam čula ništa tipa "e baš je super i dalje, gledaj obavezno" a ima i još gomila serija za gledati i tako to
Pa ne mora da se gleda obavezno, jeste da nije na nivou prvih 4, 5 sezona koje su stvarno fenomenalne, ali opet, nije toliko loše da treba izbegavati.Osim... Osme sezone :D

Bri ostavila otisak na dugmetu mrtvaka jer je htela iz poštovanja da ga zakopča! :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Solidno finale, mada providno (mislim na suđenje i rasplet mu). Ostalo je bilo manje više za očekivati, mada moram da priznam da sam očekivao neko sranje na kraju, međutim ništa.Sve u svemu, zbogom Domaćice i hvala na svemu osim na poslednjih par sezona. :D

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...