Jump to content
IGNORED

Desperate Housewives


Ulven

Recommended Posts

Комшиница је добра, а још боље су фаце које Бри прави и реакције које не може да сакрије. :lol: За нову мистерију се потпуно слажем.А је ли Иди на крају провалила да је Карлос вара или је ова игра са офшор рачунима само један од корака да је не остави (као и "самоубиство")?

Link to comment
  • 7 months later...

ha, znala sam da imamo topik. samo je trebalo iskopati sa dna poslednje strane. ja sasvim zaboravila da proverim posle štrajka nove epizode - sinoć svrnem, kad imam šta da vidim. odgledah 11. i 12. epizodu i nešto me nisu dojmile. dal sam se odvikla ili su potrošili sve trikove iz rukava - nemam pojma. nova komšinica je osveženje, ali mi nešto nije dovoljno intrigantna. možda se zgusne u međuvremenu, no ne obećava. suzan mi užasno ide na nerve tako preterano neurotična i smušena. nego, jel gleda još neko il da sama pričam sa sobom?

Link to comment

Gledam ja :)Kad pogledas finale 4. sezone, ondak se javi -_- Ne znam da li ce stvarno da nastave tamo gde su stali, ali bice veseloKako stvari stoje, nova komsika ce biti regular

Link to comment
Gledam ja :)Kad pogledas finale 4. sezone, ondak se javi -_- Ne znam da li ce stvarno da nastave tamo gde su stali, ali bice veseloKako stvari stoje, nova komsika ce biti regular
whoah! ono bilo season finale? 16 i 17 epizoda? povlačim reč za sve sem za ono da me suzan užasno nervira.
Link to comment

Meni je petogodishnji FF bio :oGabine cerke rulaju!!! Kad je ona mala podigla haljinu i pobegla, hteo sam da 'mrem od smeha :lol: MY VERA WANG!Ako zaista nastave 5 years later, bice interesantno videti kako ce se prica razvijati. Morace pola svake epizode da budu flashbackovi, da bi shvatili sta se sve dogodilo u medjuvremenu.Takodje, Scavo kids ce svi odreda biti u Padinjaku :DAh da, Susan. Retko gadan lik <_<

Link to comment

ja ću morati još jednom večeras da pogledam. noćas sam se iznurivala do 3, nisam mogla da prestanem da gledam, dok ne vidim šta će bit do kraja. 5 godina kasnije šutira dupeta. užasno me kopka šta je s majkom :D navodno ovo je posledjna sezona u kojoj se nesretna idi pojavljuje redovno. cold shoulder radi bolje od štrika, izgleda.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Novi lik (mada lici na bivseg muza od Ketrin). Mislim da ce se pojavljivati i u sledecoj sezoni, sto je, jelte i ocekivano (postojala su neka "tumacenja" kako se nakon te scene cuje CUT! i onda saznamo kako je Suzan glumica u seriji/filmu :rolleyes: )

Link to comment
  • 3 months later...

i počela je peta sezona. noćas sam kao odgledala, mrtva umorna i blago ošamućena od rujna vina, pa ne bih mogla baš da definišem utiske. sve u svemu, ova epizoda razrađuje ono što smo videli u finalu 4. sezone - five years later - apdejtuju nas šta se u međuvremenu izdešavalo. aj, ko je gledo nek se javi - pa da opletemo fervjuovske abrove.

Link to comment
:wub:bscap0001pl8.jpg

Epizoda? 'nako, OK. Nije bila sokantna kao sto sam ocekivao nakon kraja cetvrte sezone. There's a new psycho in town i to Buck Compton licno. Malo se ponavljaju, al ajde. Carlos je i dalje slep (nakon 5 dina), pa mi nije jasno kako ce progledati (mislim da bi bilo glupo da ostane slep do kraja serije). Jedan od Scavo twinsa mi lici na ridjeg Matt Damona. Sve u svemu, ide prica po starom, sto i nije tako lose, jel da?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...