Jump to content
IGNORED

čelsi, suoči se


*edited by mod

Recommended Posts

E sad smo tek najebali. Ima da se prica o Ejmi do Nove Godine.http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/261527/Americka-komicarka-vredjala-i-ismevala-Srbe-zbog-Ejmi-Vajnhaus

Link to comment
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Marvin (Paranoid Android)

    16

  • Joshua

    16

  • hattori

    11

  • kim_philby

    8

jebote, ima li iko u redakciji youtube? pa ko imalo prati čelzi i taj njen šou na e!-u zna da ona kenja prvo po sebi pa onda redom i po svima ostalima.kakva jadnost i drama ni oko čega. ladno č. hendler vređa srpski nacion. verovatno u sklopu globalne zavere protiv svega srpskog. isuse.gif

Link to comment
Osetljivim posetiocima foruma ne preporučujem ove stravične scene podsmevanja Srbiji i Srbima. Posle ovakvih priloga nanovo postavljam pitanje: Šta više treba da učinimo da nas više ne smatraju divljom hordom sklonom genocidu?!
eto, džabe slanje slike u svet. Inače mi je ovaj lik, koji je kao stand-up komičar, retko neduhovit, a par puta sam ga gledao i slušao. edit : čovek se zove Greg Proops.Najbolji deo mi je kada publike u studiju, na snimanju emisije koja se emituje na E-TV, kao odobrava taj ironični humor spram srbije. Jašta, upoznati su sa dešavanjima samo tako, svakog dana malo prodiskutuju o tome. Edited by Alphons
Link to comment
E sad smo tek najebali. Ima da se prica o Ejmi do Nove Godine.http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/261527/Americka-komicarka-vredjala-i-ismevala-Srbe-zbog-Ejmi-Vajnhaus
how dare they insult the glorious nation of sirbikirbistan angry.gif
Link to comment
Šta više treba da učinimo da nas više ne smatraju divljom hordom sklonom genocidu?!
da nastupamo slоžno, kao naša braća na jutjubu koja nisu mogla da podnesu napade na budućeg predsednika šutanovca.rezultati:
Edited by Hella
Link to comment
da nastupamo slоžno, kao naša braća na jutjubu koja nisu mogla da podnesu napade na budućeg predsednika šutanovca.rezultati:
mislis buduceg predsednika vlade?<_<
Link to comment
eto, džabe slanje slike u svet. Inače mi je ovaj lik, koji je kao stand-up komičar, retko neduhovit, a par puta sam ga gledao i slušao. edit : čovek se zove Greg Proops.Najbolji deo mi je kada publike u studiju, na snimanju emisije koja se emituje na E-TV, kao odobrava taj ironični humor spram srbije. Jašta, upoznati su sa dešavanjima samo tako, svakog dana malo prodiskutuju o tome.
Super mi je opsta akcija na fejsbuku gde svi bojkotuju Chelsea Lately dok se ona ne izvini. Ko bi rekao da su je ljudi pre ovoga toliko gledali pa su razocarani krenuli da bojkotuju svog omiljenog komicara.
Link to comment
how dare they insult the glorious nation of sirbikirbistan angry.gif
treba iz ambasade da upute protestnu notu ko sto su kazahtanci uradili britancima kad se pojavio borat. nema labavo!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...