Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Nevjerovatno sa koliko brzine i pouzdanja u sopstvenu snagu napada kapije, a opet sjajan ritam, tehnika i kontrola, uprkos tolikoj snazi i brzini. Djeluje kao da skija laganeze, ono, krstarenje, a onda vidiš vrijeme. 

I to sve u poređenju sa Kristofersonom, čovjekom fantastične tehnike, koji je napravio jednu grešku u drugoj polovini i opet kasni 1,70.

Panturo jedva preživi kraj staze ali mora se rizikovati jbg

Link to comment

Da.

 

Loš Felix. Nadao sam se potajno da može da iznenadi i dodje do medalje (bila bi četvrta uzastopna na SP), al jbga. A možda je dosta i jedno zlato od dvojice omiljenih skijaša, da ne preterujem :)

 

Pa plus medalje Linzi i Aksela na oproštaju. I kkaošlag na sve Ilkino zlato i Hadalinovo o srebro. Odlično SP :D

Link to comment

Kaže Panturo da je dosta umoran. I ne čudi. A to je možda i ključna razlika danas izmedju njega i Hiršera, Panturo skijao i kombinaciju, pa sz mu pre svega spust i treninzi istog, oduzeli dragocenu energiju. A današnji slalom ludački traje preko minut, pa smo ostali bez velike borbe njih dvojice.

 

Mislim da će Hiršer dosta povećati prednost i lagano uzeti zlato (ako ne napravi  veliku grešku naravno). A Panturo da peva ako zadrži srebro, bez obzira na veliku prednost. Ima već zlato i bronzu, pa bi mogao da kompletira medalje. Mada bih ja voleo da neko drugi iznenadi.

 

Hadalin kiksnu, Jbga. Al tek on nema šta da žali.

Edited by Timmy
Link to comment

Posle prve vožnje samo Panturo ns manje od sekunde i još četvorica manje od dve sekunde. Tek su ovim podacima vidi koliko je dominantan Hiršer. A i cela AUT reprezentacija, četvorica u prvih pet, a peti na 9.mestu. Možda se danas izvade za celo SP. Njihov ceo podijum bi im baš legao. Videćemo šta misli Panturo, ali i Kristofersen.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...