Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Krece SP u Oreu. Sutra zenski SG, prekosutra muški. Pa dan pauza, pa kombinacija.

 

Za veliki broj skijasa ovo je oproštajno takmicenje. Lindsey, Svindal, Frida i jos nekolica, vise kod muskih.

 

Moguca velika borba u vecini disciplina. Svuda vise njih konkurise za medalje. A uvek bude i velikih iznenadjenja.

Link to comment

A da se popisam po FISu zbog Ester Ledecke. Devojka je čudo, ima dva OI zlata u razlicitim sportovima (skijanje i snowbord), a ovi umesto da od toga prave marketinšku pricu, oni joj poklopili termine takmicenja na SP. Ona na vreme primeti, posalje molbu da se valjda za 1 dan pomeri snowbord. A ovi je brutalno odbiju. 

 

Jebeni idioti.

 

Mislim da je na kraju izabrala skijanje, sto mi cudno jer na bordu ima vise sanse.

Link to comment

I pobedi Sifrin. Kapa dole :Hail:

 

Sofia srebro, Suter bronza.

 

Viktoria 7 stotinki iza prve i tek cetrvrta. Isti plasman imala i na prostom SP. Italijanke sve u 10, Austrijanke sve van 10.

Link to comment

Mada Jos Ledecka nije skijala. Al prosto mi nezamislivo da napravi sličan podvig.

 

Edit. Prvi put čujem njenu izjavu o trenutku kad je prosla kroz cilj na OI Videlo se da je zbunjena i da ne veruje, al sam mislio da je šok. Medjutim, iz njenog ugla, parafraziram: Vidim da sam prva i pomislim pokvario se merač vremena. Onda mi bude žao zbog organizatora, velki propust a ipak su ovo OI i baš šteta što im se to desava... Onda mi kamerman kaže raduj se prva si.  Ja mu kažem ma nisam šta ti je... :D

Edited by Timmy
Link to comment

Da. Oba SG su bila jako teška i zahtevna. Kao da je svaka kapija uža bar pola metra. Zato i veliki broj njih koji ne završavaju.

 

Ali ovo je svetsko prvenstvo. Staze moraju da budu teže. I ovde se pokazuje da li jesi ili nisi.

 

Pa ne očekuj kamilice ni u tehničkim disciplinama :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...