Jump to content
Bane5

Skijanje

Recommended Posts

werbatim

Opet pobeda i 6 bodova u GS za Nevenu :) Sledece godine ce u veleslalomu imati startni broj kao ove u slalomu 31-35 max. Nadam se da ce to da iskoristi. Isplatio se odlazak u Rusiju vec sad, videcemo kakva je situacija u slalomu.

Timmy

Pozdrav ljubitelji skijanja.

Pauza, pa da malo aktiviram topic i nazalost prenesum tuznu vest da je Bode Mileru preminula cerkica od 19 meseci. Mnogo mi zao i htedoh da podelim, ne zamerite

valter

Videh tu vest malopre,bas je tragedija.Utopila se u bazenu.

Timmy

Mozda i bolje da ne znate da je razmisljao da zavrsi karijeru. 

Na današnjoj konferenciji za štampu, Marcel Hischer je najavio da će nastaviti karijeru. Iako je bilo nekih nagađanja da li će , ili neće nastaviti karijeru , sedmerostruki ukupni pobjednik Svjetskog kupa, koji je nedavno uplovio u bračne vode sa svojom dugogodišnjom djevojkom Laurom , a u septembru će postati otac, danas je definitvno potvrdio učešće u Svjetskom kupu, sezona 2018/19. Gotovo 80 novinara okupilo se i slušalo buduće planove Marsel Hirschera. Najvažnije informacije koje je 29-godišnji dvostruki olimpijski šampion objavio: "Nastaviću ovu sezonu. Ali dobro sam razmišljao o završetku karijere. Trenutno sam motivisan da nastavim sa skijanjem i nisam spreman za odustajanje. " Hirscher je naveo da nastavlja u svojim klasičnim disciplinama (slalomu i veleslalomu ), kao i utrkama super-g-u i kombinacije. Ali dodao je: "Nikada me nećete videti u utrci spusta - čak i ako sam mnogo razmišljao o tome." Iako ne zna program priprema, Marcel bi trebao početi ponovno skijati od augusta na austrijskim glečerima, izbjegavajući i ove godine putovanja u inostranstvo.

A glavu dajem da je 1 od tih 80 novinara bio preruseni Krisofersen i da je on prvi izasao ljut kad je cuo sta ovaj prica :D

Timmy

Inace ko zeli da redovnije prati desavanja preporucujem FB grupu balkan na snegu. Jesu moderatori kreteni sa ES, al dosta ljudi ucestvuje i prenosi sve bitne vesti.