Jump to content
teacher

PPP Football 2011

Recommended Posts

freakns

Ivane, izvini se drugaru.neka se javi Black River Shovel, ko god da je, njega(ili nju, ako sem mandinga imamo jos devojcica u ligi) karam sledeci vikend

freakns

113-113 :frust: i to posto sam jutros vodio 113-111, negde su ovoj nesreci natovarili jos dva boda :isuse: Ros 191... bolesno :blink:

teacher

Ros i walker preko 180...Napadi su stvarno poludeli ove sezone.

Ros
Ros 191... bolesno :blink:
a jos da imam krstenog QB-a?!

Ros
bio bi fazon da smo igrali jedan protiv drugog ovo kolo :D

mandingo

Jbt, 2 najbolja TE do sada su pokupljena u 12. rundi (Ros je draftovao jednog od njih. Surprise, surprise... right :isuse:). Nisam imao mooda da rizikujem i pokupim Tonyja, sada mogu da se nadam da ce Julio Jones biti zver, kao sto sam mislio da ce biti. <_< Brady je govno, Ivan i Ros su shupci... freak je gay!!!

pp34
ja i dalje smatram da si ti nesto sjebao tu :lol: prethodnih sezona sa 90 poena si skoro sigurno pobedio. ako predjes 100 car si. sad ko iz picke 180 :D

freakns
ja i dalje smatram da si ti nesto sjebao tu :lol:
ma sjebao je za medalju bre... em ubacio da mozes da stavis dodatnog QB, em sjebao nacin racunanja. sada ce likovi kao sto su Sproles i Tolbert, obojica bolje trce unatrag da jebu kevu kao RBovi zbog +1 na svaki dump off koji pokupe... s druge strane, sacks negativni stats za QB.

Teixeira
ma sjebao je za medalju bre... em ubacio da mozes da stavis dodatnog QB, em sjebao nacin racunanja. sada ce likovi kao sto su Sproles i Tolbert, obojica bolje trce unatrag da jebu kevu kao RBovi zbog +1 na svaki dump off koji pokupe... s druge strane, sacks negativni stats za QB.
jebote, na pochetku drafta nisam imao pojma da je liga PPR, niti da QB moze na flex da se stavi...

teacher
ja i dalje smatram da si ti nesto sjebao tu :lol: prethodnih sezona sa 90 poena si skoro sigurno pobedio. ako predjes 100 car si. sad ko iz picke 180 :D
Ja ni ovako ne mogu 90 da pređem. I opet pobedim :D
jebote, na pochetku drafta nisam imao pojma da je liga PPR, niti da QB moze na flex da se stavi...
Sve sam stavio na početku, molio, kumio, da se pogleda, ali ništa. S druge strane, ne vidim kakva bi to pravila treba da se postave da vas dvojica budete relavantni...

freakns

nas dvojica smo uvek relevantni!ja jer sam pametniji od tebe, Ivan jer ima vise kose :D

Ros
nas dvojica smo uvek relevantni!ja jer sam pametniji od tebe, Ivan jer ima vise kose :D
a i rulate u fantaziju.na primer, u mlb ove sezone :D :D :D

freakns
a i rulate u fantaziju.na primer, u mlb ove sezone :D :D :D
mi sada igramo pravo finale! :P mislim, di bre teacher da uzme ligu, ne bi bilo u redu...

Teixeira
mi sada igramo pravo finale! :P mislim, di bre teacher da uzme ligu, ne bi bilo u redu...
pravo finale, potpis :D

teacher

teacher u fantasyju, NYY u MLB.

• Create New...