Jump to content
IGNORED

Wimbledon fantasy


Timmi

Recommended Posts

Ma kapiram. Ja sam sa samo te 2 omaške ( 3 i 4 boda umesto 14-15) plus ove 2 što igraju sutra, nabo 600. mesto.A i ko me šljivi kad sam bio lenj da napravim još neki kombinovani tim, barem za vadjenje.

Link to comment

Ja napravih jedan tim, posle prvog kola veoma zadovoljavajuce 125. mesto. Ispali Kolschreiber(za mene zaista neocekivano, nadao sam se da moze i preko Fisha, nikako nisam ocekivao da ce Istomin biti koban) i Cirstea (ona mi je simpa, zato sam je stavio; tek posle videh da je sve samo ne u dobroj formi :D ) Roger FedererAndy Roddick Tomas BerdychJo-Wilfried Tsonga Juan M. D. Potro John IsnerPhilipp KohlschreiberIvo KarlovicNa LiMaria SharapovaPetra KvitovaSerena WilliamsAna IvanovicVenus WilliamsTsvetana PironkovaSorana Cirstea

Link to comment
ja sam napravio 5 timova i u 2 sam pogodio svih 16. i to je to.
Svaka čast. Ja nijednu žensku iz poslednje kolone nisam ubo...Dosad su mi iz 5 timova ispali 4 Wozniak, 2 Kanepi, 1 Schvedova i 2 T. Robreda.Solidno, a bilo bi super da sam našao žensku iz poslednje grupe koja će proći kolo-dva... U muškoj poslednjoj grupi mi prodjoše i Karlović i Hjuit i Gonzales...Tja, biće na kraju 2-3 tima medju prvih 100-200 :fantom:Malo sam vodio računa da mi u istim timovima ne budu oni koji se susreću u drugom kolu (Lisicki/Li; Rodik/Hanescu. Videćemo kako će to ići...Izgleda da sam omanuo i sa Chelom (2 tima), Tja... Iako je šljakator i ne ljubi travu, ko velim u formi je, a visok je i brz... Medjutim izgleda ćorak... Edited by dare...
Link to comment

6+6+6+6 u trećem kolu.Najgore što kod žena nisam obratio pažnju na žreb pa sam imao Li Na i Lisicki u istom timu, a isto me čeka kada se sastanu Azarenka i Hantuhova.

Link to comment

Moji pulenitm su na 5+6. Doduse, Sharapova jos uvek ima sansu da ispadne u ovom kolu, ali nadam se da je nece iskoristiti :D Jesam dobro video da se ne mogu pogledati sastavi tudjih timova? Pa cemu to ako su isti zakljucani, tj. nema vise nikakvog menjanja sastava?

Link to comment

7+6 sam trenutno. A na listi sm krenuo furiozno da se penjem, sad sam 465.Plus još Šarapova, Bartoli i Voznjacki da odigraju drugo kolo. Ispade ovaj Lu Tajvanac dobar izboredit: Na kraju dana, ispade mi Rodik, pa sam 6+6 i predjoh na 203. mesto

Jesam dobro video da se ne mogu pogledati sastavi tudjih timova? Pa cemu to ako su isti zakljucani, tj. nema vise nikakvog menjanja sastava?
Čudno pravilo, možda je do softvera? Edited by Garnirung
Link to comment

E danas rekoh da proverim kako stojim pred osminu finala i ispade odlično.45. mesto, ostalo mi još 5+6, mada sigurno mi ispada jedna, jer igraju Bartoli i Serena. To mi se malo sveti činjenica da nisam ni gledao žreb, pa mi u jednoj polovini 5, a u drugoj samo Venus, al ajd...Kod muških mi vise Del Potro i Gaske jer igraju sa Nadalom i Marejem, s druge strane Conga i Rodžer bi trebalo da prodju, a Malis bi mogao da zaustavi Tomića.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...