Jump to content
IGNORED

Wimbledon fantasy


Timmi

Recommended Posts

mozda ce biti zainteresovanih.http://fantaziranje.com/tenis/home/home.phpmoguce je sklepati maksimalno pet tmova. problem je sto se, cini mi se, ne mogu napraviti privatne lige.

Link to comment

mogu se sastaviti prilicno jaki timovi (rodik, sestre). evo jedan prije sutrasnjeg danasnjeg zrijeba. A - Rangirani od 1. - 4. mesta1 3 Switzerland Roger Federer 9230.00 B - Rangirani od 5. - 16. mesta2 10 USA Andy Roddick 2200.00 3 7 Czech Republic Tomas Berdych 3490.00 C - Rangirani od 17. - 32. mesta4 19 France Jo-Wilfried Tsonga 1585.00 5 26 Canada Milos Raonic 1354.00 D - Rangirani od 33. - 64. mesta6 46 USA John Isner 990.00 7 57 Czech Republic Radek Stepanek 873.00 E - Rangirani od 65. - 256. mesta8 143 Croatia Ivo Karlovic 397.00 # Igračica Cena Izmene A - Rangirane od 1. - 4. mesta1 4 China Na Li 6196.00 B - Rangirane od 5. - 16. mesta2 6 Russia Maria Sharapova 5021.00 3 5 Belarus Victoria Azarenka 5920.00 C - Rangirane od 17. - 32. mesta4 25 Slovakia Daniela Hantuchova 2005.00 5 26 USA Serena Williams 2000.00 D - Rangirane od 33. - 64. mesta6 33 USA Venus Williams 1560.00 7 62 Germany Sabine Lisicki 986.00 E - Rangirane od 65. - 256. mesta8 123 Greece Eleni Daniilidou 568.00

Link to comment

Azarenka poslednji meč predala... U ovu poslednju grupu turiše Dinaru Safinu... Zna li ko šta se sa njom dopgadjalo ovih godinu dve, ili je možda i ona nebaždarena na batu...Generalno ima previše para za igru, ali možda i grešim videćemo...Nego kaž`te vi meni stručnjaci jel za Wimbldon ne uzimam tenisere ispod 185cm i teniserke ispod 175cm... ;)

Link to comment

privatna liga se ne moze napraviti, to je sigurno. zato ostavljajete svoje timove ovde.to da li ima previse para za igru zavisi od toga koga cs uzeti od prve cetvorice. ako izaberes nadala ili djokovica, neces se moci razbacivati. mnogo timova ce liciti jedni na druge. sestre ce biti obavezne.

Link to comment
Azarenka poslednji meč predala... U ovu poslednju grupu turiše Dinaru Safinu... Zna li ko šta se sa njom dopgadjalo ovih godinu dve, ili je možda i ona nebaždarena na batu...
Dinara je uzela vremenski neograničeni odmor zbog sjebanih ledja. Možda se vrati, a možda i ne.
Link to comment

Evo da prijavim 1 tim. Objektivno i nije neki, ali se potrefio za sve pare u žutu banku, bez ostatka. Promenio bih 2-3 imena, ali mi prosto žao kad se tako uklopilo... :mellow: DjokovićFishTroickiPotro CongaSeppiIsnerGonzales********ZvonarevaAzarenkaPetkovićSerenaVinciVenusLisickiWozniakBTW. Koga birate od ovih ribizli? Ja u polednjoj koloni: Hjuita, Gonzalesa i Karlovića(nepatriotski)Pretposlednjoj Isnera, Seppija, Robreda i LjubičićaA kod žena u poslednjoj Wozniak i Švedovu,a u pretposlednjoj Pironkovu i Lisicki (koja treba da skenja kineskinju)Stručnjaci, ako imate neki pametan predlog vičite na vreme nama neukima!?

Edited by dare...
Link to comment

Evo tima, mada priznajem da sam gledao muški žreb, za žene me mrzelo.Ime tima je Jojkića_kanal, a nastupa u sastavu: Roger Federer Andy Roddick Richard Gasquet Jo-Wilfried Tsonga Juan M. D. Potro Xavier Malisse Yen-Hsun Lu Alejandro Falla Ženska momčad: Caroline Wozniacki Maria Sharapova Marion Bartoli Serena Williams Ekaterina Makarova Venus Williams Sabine Lisicki Johanna LarssonMalo je bezveze što su sestre toliko nisko na listi, pa se ima keša za sve i svašta. Ostalo mi nekih 113 bodića viškaMislim Tajvanac je malo nategnut, pošto ne verujem da će opet da ode daleko ko prošle godine, al morao sam da natrukam nešto.

Edited by Garnirung
Link to comment
BTW. Koga birate od ovih ribizli? Ja u polednjoj koloni: Hjuita, Gonzalesa i Karlovića(nepatriotski)Pretposlednjoj Isnera, Seppija, Robreda i LjubičićaA kod žena u poslednjoj Wozniak i Švedovu,a u pretposlednjoj Pironkovu i Lisicki (koja treba da skenja kineskinju)Stručnjaci, ako imate neki pametan predlog vičite na vreme nama neukima!?
otprilike te. ja sam stavljao i feliciana lopeza. i jos neke na osnovu lakseg zrijeba.
Link to comment

1.timĐoković, Berdih, Gaske, Lodra, Garsija-Lopez, Lopez, Hase, MatoševićLi Na, Azarenka, Gerges, Hantuhova, Serena, Lisicki, Venus, Larson2.timMarej, Soderling, Monfis, Raonić, Conga, Malis, Kolšrajber, KubotZvonareva, Šarapova, Pavličenkova, Serena, Gajdošova, Venus, Zakopalova, Baroa@dareHjuit je pod znakom pitanja, dugo je bio povrijeđen, kao i Robredo i Gonzales (+ što ova dvojica nikad nisu ni bili igrači za travu).edit: predomislio se i ubacio Malisa umjesto Andersona, Belgijanac ima dobar žreb.

Edited by bad_lieutenant
Link to comment

Iz momčadi ispade mi Falja, bolid :isuse:, nisam video da igra prvo kolo sa Melcerom.A od ženskaća Makarova, plus mi ostadoše Lisicki i Larson iz prvog kola.Kvalitetno 598. mesto na tablici

Link to comment

:o Iskido si ga bate. Realno :Hail: . No dobro, cenim da nisu velike razlike u bodovima, bar izmedju recimo 300. i 500. mesta...Tešim se :D

Edited by Garnirung
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...