Jump to content
IGNORED

Švedski sto u Švedskoj zovu samo sto


Töölönlahti

Recommended Posts

Pickin zivac , picke zovu samo zivac.
Ma to je dim. -_-Vukov spomenik vukovi zovu samo spomenik.edit: ma che cazzo Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment
  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Al-Khwarizmi

    22

  • Töölönlahti

    19

  • shimpr

    15

  • Nesh

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma to je dim. -_-Vukov spomenik vukovci zovu samo spomenik.
To je zbog kurate srece koju kurati zovu samo srecom. A za ovo se dobija crven ban.Odoh malo da odmorim od neta, a vi uzivajte . Ovo je retko doooobar topic :Hail: , a Shimpr je ubedljivo najbolji topdzija.
Link to comment

Hvala, shimpre, što braniš topik koji ne može sam da se brani. Elem...Švajcarski sat u Švajcarskoj zovu samo sat.Medački džep u Medaku zovu samo džep.Kupreška vrata u Kupresu zovu samo vrata.Britpop u Britaniji zovu samo pop!

Link to comment

Pitagorinu teoremu Pitagora je zvao samo teorema;Bruklinski most u Bruklinu zovu samo mostNijagarine vodopade u Nijagari zovu samo vodopadiPS moze li da se izvuce neka teorija za Crveni krst?

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Crveni krst u Crvenki zovu samo krst, dog ga krstasi zovu samo crveniU Zelezniku zeleznicku stanicu zovu samo stanicaJabukovo sirce u Jabuci zovu samo sirce

Edited by Delija67
Link to comment

Grcku baklavu u Grckoj zovu samo baklava.Tursku baklavu u Turskoj zovu samo baklava.Srpsku salatu u Srbiji zovu samo salata.Spansku inkviziciju u Spaniji zovu samo inkvizicija.Rusku zimu u Rusiji zovu samo zima.Francusku obradu mesa u Francuskoj zovu samo obrada mesa.Francuski poljubac u Farncuskoj zovu samo poljubac.Poljskog misa u Poljskoj zovu samo mis.Hrvatsko prolece u Hrvatskoj zovu samo prolece.Obilicev venac u Obilicu zovu samo venac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...