Jump to content

SP 2014. Brazil

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

• Replies 1,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

222

• MiddleClass

144

• DarkAttraktor

125

• John Coltrane

81

Top Posters In This Topic

Posted Images

zasto zelite da gledate ukraijnu i island na sp? valjda je bolje da prodju francuzi, da ne gledamo klasike togo - island i slicno
Neka prodju bolji. Veceras je djelovalo da su to Ukrajina i Hrvatska.Nista mi ne znaci da gledam veliko ime ako ta reprezentacija ode nezasluzeno na SP. Vidjeli smo uostalom kako su ti Francuzi prosli u J.Africi.

Ali ukrajinski nastupi na velikim smotrama su bol za oci. Svaka cast za sinoc ali tesko da se njihov nacionalni stadion moze preneti u Brazil plus temp ispod 5C. Sa druge strane i Francuzi su govna na vise novoa, zao mi je sto neka od ove dve repke mora u Brazil. I naravno ocekuje se pljacka u Parizu u utorak...

Pa ja cisto sumnjam da Ukrajina moze biti gora na sledecem SP od Francuza na proslom. Jedino zanimljivo u vezi sa tom reprezentacijom jeste bilo raspadanje van terena i pracenje ko koga napusava i kojem se klanu pridruzuje.

DarkAttraktor

pa tacno bi se ubio da Tunizani posto su za zelenim stolom vraceni protiv Zelenorcana odu na kraju na WC preko Kameruna.

Nemanja Posrbica

Ako Gana ne usere nešto ozbiljno četiri najjače repke Afrike su prošle. Meni je i dalje najviše krivo što je Maroko ispao u grupi sa Obalom, oni imaju igrački potencijal za Brazil.

• Create New...