Jump to content

SP 2014. Brazil

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

Fascinantna mi je ta Indija, milijardu stanovnika (+ jos milioni po dijaspori) a ne mogu da skrpe fudbalsku reprezentaciju koja bi se bar plasirala u finalni deo azijskih kvalifikacija, pa makar tamo ne osvojila ni bod. Jeste, znam da je kriket tamo neprikosnoven sport br. 1, ali brate, loze se Indijci na fudbal to znam pouzdano.

• Replies 1,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

222

• MiddleClass

144

• DarkAttraktor

125

• John Coltrane

81

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fascinantna mi je ta Indija, milijardu stanovnika (+ jos milioni po dijaspori) a ne mogu da skrpe fudbalsku reprezentaciju koja bi se bar plasirala u finalni deo azijskih kvalifikacija, pa makar tamo ne osvojila ni bod. Jeste, znam da je kriket tamo neprikosnoven sport br. 1, ali brate, loze se Indijci na fudbal to znam pouzdano.
Tacno, cak i ulazu u njega kao ova fina gospoda1338356_full-prt.jpg
DarkAttraktor

Norveska, Grcka i umalo Crna Gora prvi sesir :isuse: U tom slucaju zelim nam Norge, Magyarorszag, Lietuva-u, Faroyar i San Marino, suckers cool.gif

DarkAttraktor
trebalo bi. Jel ima neki kojot?
hhttp://www.fifa.com/worldcup/preliminarydraw/video/live/index.htmlJa sam ostavio kojota i utiso ton, jer sam skontao da ce ladno da ga dave sa svim zivim konfederacijama prvo - pa tek posto saznamo dal ce Tahiti imati priliku da se revansira Tongi u Polinezijskom derbiju za poraz od pre 3 godine - ce krenuti evropljani :fantom:
Hamlet Strašni

imas dva taba u africiklikni na round 1

Edited by Hamlet Strašni
imas dva taba u africiklikni na round 1
Sad sve ima smisla :DSwaziland - DR Kongo opet a u grupi opet Gana i Sudan, grupa smrti.
U Africi valjda ima jos 1 krug. Ovde prolaze po 2 iz grupe. Kakva je Centralnoafricka republika?
poor man's Bocvana :)Tvrda ekipa, dobili Alzir kuci, izvukli bod u Maroku, gledao sam ih tad i dosta dobro su se branili, imali par kontri ali im realizacija nije jaca strana.
  • Create New...