Jump to content

SP 2014. Brazil

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

Katar kao Katar, nemam neko mišljenje sem što mi se gadi to namještanje i korupcija, ali zimsko prvenstvo nije loše kao koncept, igrači su u punoj snazi, manje bi povreda bilo, uslovi u tim arapskim zemljama bi sigurno bili do jaja, a nemam ništa protiv ni da bude tako nešto zanimljivo i u decembru, taman da popuni rupu kad se ne igra LŠ. 

• Replies 1,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

144

• John Coltrane

81

• Feindouno

222

• DarkAttraktor

125

Top Posters In This Topic

Posted Images

Katar kao Katar, nemam neko mišljenje sem što mi se gadi to namještanje i korupcija, ali zimsko prvenstvo nije loše kao koncept, igrači su u punoj snazi, manje bi povreda bilo, uslovi u tim arapskim zemljama bi sigurno bili do jaja, a nemam ništa protiv ni da bude tako nešto zanimljivo i u decembru, taman da popuni rupu kad se ne igra LŠ. 

Sam Sotona Lucifer Knez Tame te opsjeo, pa tvojim prstima tipka. Kakav crni Katar, kakva crna zima.

Sam Sotona Lucifer Knez Tame te opsjeo, pa tvojim prstima tipka. Kakav crni Katar, kakva crna zima.

Stvarno jbt, malo mu Englezi pa daj da se useremo u SP

Uslovi bi sigurno bili do jaja :puke:

In 2014, Qatar released dress code decree which particularly to remind tourists how to dress properly. Female tourists are not allowed to wear leggings, miniskirts, sleeveless dresses and short or tight clothing in public. Men are not allowed to wear only shorts and singlets

Katar nebitan u cijeloj priči, naravno da su ogavni i da je bezze da nefudbalsko sranje od "države" pravi SP, ali vala u Španiji se i na zimu može napraviti dobar ugođaj, ili pak u Engleskoj, pa oni ionako odigraju 12 kola u mjesec i kusur oko NG 

In 2014, Qatar released dress code decree which particularly to remind tourists how to dress properly. Female tourists are not allowed to wear leggings, miniskirts, sleeveless dresses and short or tight clothing in public. Men are not allowed to wear only shorts and singlets

Nije da sam mislio da idem, ali moram da pitam - šta im je to singlet? :unsure: Ovako nešto?

Borat-mankini.jpg

• Create New...