Jump to content

SP 2014. Brazil

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

Uopšte nisam siguran da će biti lako. Čak smo i iz prvog šeširaq mogli lakše da prođemo sa Norvežanima ili Grcima.

• Replies 1,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

222

• MiddleClass

144

• DarkAttraktor

125

• John Coltrane

81

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni do jaja što je grupa vrlo ujednačena, samo mi se već okreće stomak od magašabanluka sa hrvatima.
Ma jok. Bice malo vatre, nista posebno, Dobijamo ih ovdeedit: kakvi su belgijanci? Edited by Yoda

Ovo je odlicno, osim G grupe koja je smesna sve su druge poprilicno jednake. Nasa grupa izgleda odlicno, samo od nas zavisi kako cemo proci, jedino lakse bi bilo da su nam upali Grci ili Norvezani iz prve grupe. Ovo je super.

gervasius twinkleminkleson

ako ostane pizon, nesto nisam bash preveliki optimista. ako bude neki malo ozbiljniji selektor, srbija je favorit. nije grupa bash lagana, svaka ekipa moze biti nezgodna, ali nije bash ni spektakularno teska.

edit: kakvi su belgijanci?
imaju odlicne mlade igrace, nece uopste biti lagano sa njima. Edited by gervasius twinkleminkleson

Na Sky Sportu komentarisu izvalcenje ostrvski treneri. Posebno im je zanimljiva grupa A zbog dve Ostrvske zemlje.Nadaju se neredima na utakmici Srbija-Hrvatska kako bi bili kaznjeni a oni prosli. :o Belgijanci imaju mlad i talentovan sastav a do tada ce da porastu. Ali mozda Flamanci odrade posao za nas :lol: Skoti su izuzetno tvrdi.Teske grupa.

aman ljudi, dobro smo prosli. iz 1. 3. i 4. sesira dobili smo jedne od zeljenijih!
norveska i grcka su laksi od brace.madjarska, belorusija, izrael su laksi od belgije. kao i livanija, gruzija, albanija, bugarska, s. irska od skotske.bih realno ima veliku priliku za historijski uspjeh :)
MiddleClass
Veoma ujednacena grupa. Mozemo da prodjemo mi i Hrvati, a mogu i Vels i Skotska.
:isuse:Ne sprdaj se... (ni ti ni ostali). Cus poceli ste da kukate vec posle Skotske, Makedonije i Velsa kako je to zajebana grupa... eeej, ne zna se koja je gora ekipa. Belgija je tu zeznuta i komsije naravno. Na stranu sto mi imamo Pizona pa je sve x puta teze, ali Skotska, Makedonija i Vels su kante. Glupi ostrvljani i Makedonci - ne moze bolje!Crnoj Gori je zajebano sa Poljacima i Ukrajinom, a Englezi su naravno prvi favoriti.

Citam komentare na Indexu i ono nije normalno koliko su iskompleksirani. Svi pisu kako ce se prosetati kroz kvalifikacije.A oni osime 3-eg '98 nisu nista bolji od nas. Cak su jednom bili s anama u grupi i ispusili.

Кристофер Лумумбо
Crnoj Gori je zajebano sa Poljacima i Ukrajinom, a Englezi su naravno prvi favoriti.
jesu kurac pored zivih crnogoraca. bosanci na sp!
Boza_zvani_Pub
norveska i grcka su laksi od brace.madjarska, belorusija, izrael su laksi od belgije. kao i livanija, gruzija, albanija, bugarska, s. irska od skotske.bih realno ima veliku priliku za historijski uspjeh :)
pa cak i po ovome izvukli smo 7. od 9 iz najtezeg, 6. od 9 iz sledeceg po tezini sesira. to je dobar zreb!
:isuse:Ne sprdaj se... (ni ti ni ostali). Cus poceli ste da kukate vec posle Skotske, Makedonije i Velsa kako je to zajebana grupa... eeej, ne zna se koja je gora ekipa. Belgija je tu zeznuta i komsije naravno. Na stranu sto mi imamo Pizona pa je sve x puta teze, ali Skotska, Makedonija i Vels su kante. Glupi ostrvljani i Makedonci - ne moze bolje!
Ma ja se bojim da nama "evropskim brazilcima" ti ostrvljani jednostavno ne leže.
Crnoj Gori je zajebano sa Poljacima i Ukrajinom, a Englezi su naravno prvi favoriti.
Ma ti Poljaci i Ukrajinci su u nekoj down fazi sa fudbalom.Ja bih se menjao da može. :)
MiddleClass
Ma ja se bojim da nama "evropskim brazilcima" ti ostrvljani jednostavno ne leže.
E jbg sad... ne leze nam ostrvljani, ne leze nam ex-sssr, ne leze nam sanmarinci... :)
sa zonpijem i toletom & co. svaka nam je grupa pakao.
To je tacno...
E jbg sad... ne leze nam ostrvljani, ne leze nam ex-sssr, ne leze nam sanmarinci... :)
:) Ima i toga mada bi ja rađe ex-sssrovce uvek.A valjda će neka od ovih mojih reprezentacija proći pa da imam zašto da se cimam do Brazila. :D
  • Create New...