Jump to content
IGNORED

Teniske legende


Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

23 minutes ago, James Marshall said:

Možemo diskutovati je li najveći ili nije, ali je svakako rodonačelnik zlatne ere tenisa, mada ga ni ja nisam nešto mirisao, bar što se ponašanja tiče. Što se igre tiče, vrhunac estetskog doživljaja tenisa. 

 

Najbolji sigurno nije, najveći u smislu najpoznatiji i najomiljeniji svakako jeste, nema većeg dokaza od toga što ga gomiletina ljudi i dalje smatra za najboljeg (igrački) ikada iako realno ima jako malo argumenata za takvo nešto, čisto slepilo od ljubavi :)

 

Ostaje činjenica da je igrao ubedljivo najlepši tenis za gledanje, i znao da igra sve udarce na impresivnom nivou, usput da izgleda savršeno u procesu :)

Da li će mi nedostajati, šta znam... 'nako. Verovatno bi više da nije ispao jajara X puta, ovako sam nekako ravnodušan.

 

U stvari, najviše će mi nedostajati da ga Novak guzi, da se ne lažemo. Mislim da su njemu ubedljivo najgore padali ti porazi. :wub:

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

I ono polufinale  na US Openu.  Dva najveća Novakova povratka u život u karijeri. I u oba je sudelovao Federer. 

 

I u nekim jako bolnim momentima :cry:

43 pobede u nizu. Nadal pecen dvaput na sljaci u Madridu i Rimu, vec vidjeno kako gubi RG, muci se sa Iznerom u 5 setova u kolu

i onda ovo

 

 

 

 

Posle ovog meca sam sa ortakom otiso u grad i odvalili se ko bulje u pokojnom Royalu

 

Link to comment

Sve ste rekli, sve je manje više tako, ali meni smetaju dve stvari...

 

prvo:  Majku mu, ne leži takvom igraču da mu poslednji set u karijeri  bude krompir, i to od tamonekog Hurkača

drugo: Smeta mi što se nije penzionisao na USO, čisto da istroluje ŽenaMajkaKraljicu....

 

edit: ovogodišnjem USO.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

@Mil@n

Ajde sto je Tipsa predao, nego sto je Fonjini predao cetvrtfinale RG... tako da je Novak imao 5 dana pauze plus teret rekorda pobeda u nizu. Da je dobio Fonjinija bar se rekord ne bi dovodio u pitanje

 

Vidiš, to sam i zaboravio. 

Link to comment
26 minutes ago, Filozof manijak said:

Jao da, čuveni prstić :D

Najgore od svega što smo svi tada očekivali da će ga Novak ometlati, kao prethodnih nekoliko puta te sezone..

kad ono, međutim

 

Znas sta je najgore od svega. Na 2:1 u setovima, Novak napravi brejk i povede 5:4. Sudija kaze ako se udje u peti nastavlja se sutra.. i prospe brejk s nulom :cry:

Link to comment

:ziga:

Za Dedu, on kao on je delovao uvek krajnje kul i gospodski (meni bar), hajp oko njega zauvek za bljuganje (al to je druga prica i dimenzija).

 

Pokidace biznis tj vec ga kida i dodele trofeja u preskupim odelima 

  • +1 1
Link to comment

Kaze da mu je Laver kup poslednji turnir u karijeri.

 

Evo jos malo statistike:

 

Ukupan broj ATP titula:

 

1. Connors 109

2. Federer 103

3. Lendl 94

4. Nadal 92

5. Djokovic 88

 

Ukupan broj pobeda na turu:

 

1. Connors 1274

2. Federer 1251

3. Lendl 1068

4. Nadal 1066

5. Djokovic 1012

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...