Jump to content
IGNORED

Teniske legende


Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

Ovaj Pancho. Koje pravilo je promenjeno zbog njega?
TB uveden posle 5 sati Wimbledona '69 kad je pobedio 16 godina mlađeg portorikanca Pasarella

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
20 hours ago, mlatko said:

TB uveden posle 5 sati Wimbledona '69 kad je pobedio 16 godina mlađeg portorikanca Pasarella

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Nesto radikalnije. Davno sam citao, pa sam zaboravio

Link to comment
Nesto radikalnije. Davno sam citao, pa sam zaboravio
Našao, uzo čovek 12 GS pa izmislili neko pravilo (par meseci važilo) da server ne može da ide na mrežu i igra volej. Moralo da odskoči... posle (a verujem i pre) ga ucenjivali da pušta mečeve za veću zaradu jer su mu plaćali manje nego ostalima

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, mlatko said:

Našao, uzo čovek 12 GS pa izmislili neko pravilo (par meseci važilo) da server ne može da ide na mrežu i igra volej. Moralo da odskoči... posle (a verujem i pre) ga ucenjivali da pušta mečeve za veću zaradu jer su mu plaćali manje nego ostalima

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

To je to

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
On 16.6.2021. at 14:19, harper said:

 

Realno su Rodzeru kao argument jedino ostale jos samo ankete vox populi-ja.

Evo sad čitam novi argument.

Kao, samo napadač teniser.može da bude koza, tj ne mogu se Rafa ili Nole zvati goatovi kad su oni difenseri :isuse:

To naravno lupaju fedovi fanovi.

 

Link to comment

Pa i to ce biti samo dok njegovi fanovi ne omatore skroz. Kad neki analiticari ili zainteresovani gledaoci za 15ak godina budu gledali na tenis unazad videce samo brojke. Tada taj sentiment gospodstva nece znaciti puno, osim u nekom casopisu za istorijsko mondenstvo. 

  • +1 2
Link to comment

  

On 8.7.2021. at 23:03, Fins fleet said:

Pretpostavljam oboje SInergija izmedju:

 

1) Sporije podloge

2) Bolji return zbog boljeg reketa i igrackog napretka

3) Obzirom da je manje uspesno, igraci manje igraju service volej a posto ga manje igraju, manje ga i vezbaju i onda sve to ide nadole.

 

Zato je meni Borg legitiman kandidat za kozu i pored broja titula. 3x RG i W bek to bek i aukurac, zbogom tenisu. To verovatno neće još dugo biti oboreno, iako bi naravno voleo da Novak bude taj koji uspe.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...