Jump to content
IGNORED

Draga Saveta


baklavica

Recommended Posts

Kad sam bila mala uzasno su mi bile zanimljive knjige sa 101 i 1001 savetom za domacinstvo, a sad da me ubijes ne mogu da se setim kako se ciste rukavice od prevrnute koze. Upomoc! Svetlo sive, divne, ljubav na prvo probanje od danas popodne.Missim, tako sam lejm da necu da ih nosim dok ne budem znala kako cu da ih cistim :D

Link to comment
Kad sam bila mala uzasno su mi bile zanimljive knjige sa 101 i 1001 savetom za domacinstvo, a sad da me ubijes ne mogu da se setim kako se ciste rukavice od prevrnute koze. Upomoc! Svetlo sive, divne, ljubav na prvo probanje od danas popodne.Missim, tako sam lejm da necu da ih nosim dok ne budem znala kako cu da ih cistim :D
tek što si ih kupila a već razmišljaš o čišćenju. ti baš ne znaš da se zabavljaš :)
Link to comment
hemijsko ciscenje? :unsure:
Pazi kad mi nije palo na pamet :blink:
tek što si ih kupila a već razmišljaš o čišćenju. ti baš ne znaš da se zabavljaš :)
Ma znam...Valjda me lupio ponedeljak :(
Link to comment

Te varijante sa milion raznih saveta imas svako jutro na RTS - koleginica Elena Djidic (ili tako nekako)... ta ti vazda svasta nesto zna... :lol: Elem, cini mi se da je pricala i za kozu (ne mogu se setiti da li isto vazi i za prevrnutu) i bilo je da se umoci vata u pivo i premaze se koza, kad se osusi onda suvom krpom. Mozes isto to samo sa sircetom... da'm sad pitas kako sa pegle da skines zalepljenu odecu, to cu ti kazem o'ma :P hemijsko nije preporucljivo, osim ako ti neko zaista ne preporuci dobru hem.radnju-obicno ih dobijes grdje no sto su bile... Znam da je bila jedna radnja za hem. ciscenje koze u Sv.Markovica, ali ne znam da li i danas postoje...i oni su bili dobri...

Link to comment
Te varijante sa milion raznih saveta imas svako jutro na RTS - koleginica Elena Djidic (ili tako nekako)... ta ti vazda svasta nesto zna... :lol: Elem, cini mi se da je pricala i za kozu (ne mogu se setiti da li isto vazi i za prevrnutu) i bilo je da se umoci vata u pivo i premaze se koza, kad se osusi onda suvom krpom. Mozes isto to samo sa sircetom...
Pa da, to sam trazila! Hvala!! :) Mislim da su upotrebiti sirce, gre'ota piva :D.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...