Jump to content
IGNORED

Putovanje u Hrvatsku


El Guapo

Recommended Posts

mozes i da pricas sa titovim papagajem na brijunima, moze komotno da zameni gmaza na forumu. ima i finih plaza, malo dalje od ovih standardnih, iznajmi bajs.

btw. +1 za konobu feral, pristojne cene i solidna klopa. 

 

idi u motovun, ako nadjes vremena.

Link to comment
9 hours ago, ToniAdams said:

Pa vremena makar imam. 

I apetita, te slobodno dajte gastro preporuke. 

 

Kada (ako) budeš uzimao karte za Brijune u turističkom ofisu, na desnoj strani malo niže vdjeces riblji restoran. Odlična riba. Imaš par dobrih road kafana sa svježim odojcetom na putu za Vrsar

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ahaha kakvi su cigani ovi iz ferala, jeo kod njih minimum 5 puta i 6. put me odrali, malo veću sardelu naplatili kao da ima 400 grama plus pokušali da naplate kruh koji nisam ni dobio, a koji ranije nisu naplaćivali. Na kraju mi ostao dužan 5 kuna al je brže bolje zapalio.   

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

Ahaha kakvi su cigani ovi iz ferala, jeo kod njih minimum 5 puta i 6. put me odrali, malo veću sardelu naplatili kao da ima 400 grama plus pokušali da naplate kruh koji nisam ni dobio, a koji ranije nisu naplaćivali. Na kraju mi ostao dužan 5 kuna al je brže bolje zapalio.   

 

pa progovori li mu nesto ili samo ovde imas jezik odavde pa do mamule?

Link to comment

Naravno da sam mu rekao. Pokusao da objasni kako je kruh bio na stolu ali nije bio, štagod htede da kaže.

Mislim nebitna stavka, evro i koji cent, al me nervira kad to rade, pošto bih u suprotnom sigurno ostavio mnogo veći bakšiš od cene jebenog kruha nevidljivog i razlike u ceni ribe.

Al riba je fakat bila odlična

Edited by ToniAdams
Link to comment

imam jedan dan sa obitelji za zagreb.

sta vidjeti osim standardnih trg bana, katedrale, gornji grad, ilice itd.?

gdje jesti kruh i strukle, i jos ponesto lokalno?

Edited by Ros
Link to comment

Sta hoces? Muzeje, prirodu, hranu... nema vremena za sve. Dobar je Maksimir, Sjeme, parkovi... muzeja ima raznih, najbolje pogledaj na netu. Zanimljivo je i groblje...

 

Nije los vodic kroz Zg Ide Prester, ima na yt vise kratkih epizoda. Tu imas dosta dobrih saveta.

Link to comment
17 minutes ago, Timmy said:

Sta hoces? Muzeje, prirodu, hranu... nema vremena za sve. Dobar je Maksimir, Sjeme, parkovi... muzeja ima raznih, najbolje pogledaj na netu. Zanimljivo je i groblje...

 

Nije los vodic kroz Zg Ide Prester, ima na yt vise kratkih epizoda. Tu imas dosta dobrih saveta.

mnogo toga ce zavisiti od vremena jer se radi o pocetku novembra. ako bude grozno vreme onda nesto unutra da se pogleda. jesti se mora svakako negde.

pogledacu taj vodic. super tip :)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...