Jump to content
IGNORED

Putovanje u Hrvatsku


El Guapo

Recommended Posts

10 minutes ago, pbg12345 said:

na 200tinjak km obale, bas nigde nema prigodne plaze za decu? :O

 

 

pa prigodna je svaka. sta mislite njihova deca idu negde drugde na letovanje?

skacu sa stena sa 3 godine, mali divljaci!

:D

mislim stvarno, mi (x forumska generacija:D) smo kao mali svi isli na sljunkovite i kamene plaze po rvackoj

Link to comment

edit - evo da ti ustedim 2 klika, gugli kaze da ima dosta ravnih (sitan sljunak ako ne pesak) plazica u okolini rovinja, tu je mapa

https://www.rovinj.com/hr/plaze

 

ako se jos nisi definitivno odlucio mozes do raba, tamo ima ogromna pescana plaza ,sa sve onim zezancijama za iznajmljivanje  i decije radosti, zove se rajska plaza, a do raba se stigne brzo iz ns:)

Link to comment

Fala muchas Nevidljiva Svetlosti,
Probaćemo iz Fažane da overimo plaže sa linka, izleti u Pulu, Rovinj, Poreč i đe nas put nanese. Još samo da nađem neki fin smeštaj.
Možda i raj na Rabu overimo par dana.

Link to comment

Ако будеш у близини Задра или Нина оди у Затон Ресорт са дјецом. Имају фантастичну пјешчану плажу за дјецу. 

Link to comment

ja padam vec u ocaj. sad ne gledam samo lastovo nego i jos par ostrva alterantivno. nikad manje smestaja ostalo i nikad skuplji, sta je ovo :(

pokusacu sa ponudama par dana pred letovanje i onim, 'prazan lezaj je najskuplji lezaj' , ako ih uopste bude

Link to comment
ja padam vec u ocaj. sad ne gledam samo lastovo nego i jos par ostrva alterantivno. nikad manje smestaja ostalo i nikad skuplji, sta je ovo :(
pokusacu sa ponudama par dana pred letovanje i onim, 'prazan lezaj je najskuplji lezaj' , ako ih uopste bude

Kakve cene nalazis?
Ja nalazim 90-100e za apartmane
Link to comment
7 minutes ago, maheem said:


Kakve cene nalazis?
Ja nalazim 90-100e za apartmane

 

a jooj

s obzirom da sam uvek nalazila maximum 20e noc po osobi ovogodisnje od 30e po osobi minumum (bilo 2 bilo 4 osobe) mi sve puno

 

ovo tvoje je nestvarno :D

brat drugu godinu za redom ide na brac, placaju 52 evra, njih dvoje i dete

 

npr prosle godine smo nas 4 na solti placali 50e

pre oga rab nas dvoje 40evra

pre toga hvar , grad hvar 40 evra za dvoje (al bez kuhinje) ostalo sve imas svoje, terasa included

pre toga komiza, vis 40 evra studio za dvoje

pre toga krk 50 evra za cetvoro

pre toga cres ,grad cres 30 evra za nas dve al preko poznanstva upola cene

pre toga korcula ne secam se app oko 35 evra za dvoje

2008 rovinj za nas troje 45 evra studio (prosle godine bas potrazila na netu, vidim izdaje isti za 60evra)

itd

Link to comment

guglam tako i primim se na cene od 40-50 evra u oglasu za apartman za 4-5 osoba.
a te cenu su sada do juna. avgust 80e najjeftiniji, ostalo od 90 pa navise.
pre nego sto se pocnem cenjkati cekam da ženine frendice frendica posalje cene svog apartmana.

Link to comment

meni se cini da se u zadnje 2-3 godine desava da i onaj smestaj sto se mogao naci povoljnije sad nije u tom rangu cena jer se i poslednja baba sa otoka nasla na bookingu il airbnb-u, preko posrednika barem. i tako dok se pre moglo naci dosta povoljnije preko sajtova lokalnih turistickih zajednica i nekh opskurnih 'posalji upit' shema i sajtova sad se sve iznivelisalo nekako

ta frendicina frendica varijanta ti mozda i upali, poslednje utociste povoljnih aranzmana

 

npr mi smo 2008 u rovinj otisli na dogovor, bez ikakve prethodne uplate, na rec, dogovorili se preko mejla s nepoznatim covekom. bilo slicnih iskustava i u ostalim primerima, npr rab isto. sad je to naucna fantastika

Edited by InvisibleLight
Link to comment
  • 2 months later...
1 hour ago, Venya said:

Da li ima neko predlog za prenoćište u okolini Zagreba ili Karlovca? Idemo porodično na Hvar, pa ne bismo u cugu da prelazimo ceo put.

 

https://www.hostelzagreb.com.hr bio tamo 2 puta

 

ima uštekan parking koji se ne vidi sa ulice, ako slučajno brineš zbog tablica, odlično povezan sa gradom (tramvajska stanica na 2 min peške) ako želite da obiđete grad malo

 

 

Link to comment

Meni i ženi je ideja da krajem avgusta idemo na odmor koji bismo organizovali tako da 5-7 dana provedemo negde u Istri, a onda da se 5-7 dana popnemo na planinu negde u Sloveniji (Bled, Bohinj, itd.). Išli bismo nas dvoje i naša tri klinca, kolima, i gledali bismo da rezervišemo nešto preko Bookinga ili AirBNB-a, i u Hrvatskoj i u Sloveniji - verovatno neku kuću ili neki veći apartman.

 

E sada, obzirom da ja nikada nisam bio u Istri, hteo bih da pitam za savet gde nam je najbolje da odemo (Pula, Rovinj, Poreč, nešto treće). Plaže i kupanje nam nisu prioritet, jer svakako ne bismo mogli da se izborimo sa svom trojicom pored mora ili bazena (zbog toga i ne idemo u neki hotel u Turskoj ili slično, jer verovatno ne bih mogao da uđem u vodu ni na 5 minuta, obzirom da bih gledao da li će neko od njih da odluta ili upadne u bazen), i više bismo gledali da pravimo dosta izleta po okolini kolima. U vezi toga, pretpostavljam da u Istri nema nekih naročitih problema sa srpskim tablicama, ali da ipak pitam i to za svaki slučaj. Lova nam nije neki poseban problem, tako da prednost svakako dajemo kvalitetu u odnosu na cenu (naravno, ne za varijante od 300 evra dan i slično).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...