Jump to content
IGNORED

Putovanje u Hrvatsku


El Guapo

Recommended Posts

Ma nije (toliko) problem naci agenciju ili kuce za prodaju, ima ih dosta. Ono sto bi mi zaista trebalo je pouzdana informacija o tome kolike su realizovane cene u proslosti. U UK je to javni podatak, dostupan na netu i kada smo kupovali u londonu to je bilo najkorisnije od svega. Ali ako kazete da u hr nema, onda nista. Svakako cu pogledati njuskalo, hvala.

Link to comment
  • 7 months later...

Moji prijatelji idu na letovanje u istru sredinom juna. planirali su da budu nekoliko dana u puli, da iznajme kola i obidju okolinu (narocito ih zanima rovinj). voleli bi da posete neki vinograd, lepu prirodu, i da lepo klopaju.

 

da li je neko bio skoro tamo, sta preporucujete?

Link to comment

dok se ne javi neko od forumaša, neka procunjaju malo po ovom sajtu. uređuje ga jedan moj drugar koji je iz pule i skroz lepo predstavlja lokalna ića i pića... ima i njegov kontakt na početnoj stranici.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Split. Dobar i povoljan smeštaj je potreban za nedelju dana boravka. U suštini, potreban mi je krevet da bi se prespavalo i tuš i to je sve. Ako neko zna nekoga koji zna nekoga...

Link to comment

na autobuskoj stanici je makljaza ko ce pokupiti goste, docekuju ih sa 'rooms' tablama u rukama, pa ako ti nije bitna preporuka nego samo da nadjes smestaj..

Link to comment
  • 1 year later...

Budi samo spreman da ti bude dosadno u PM...

 

Ja ne pamtim da mi se kod ZG nije spavalo, jadnom sam stukao dva red bula i kafu od granice do ZG, i opet mi se spavalo, koliko je monotono...

Link to comment

meni bilo ok, bitno samo da se ne putuje nocom. 

krajolici umeju biti nadrealni, pogotovo kad se pici kroz ex nase delove. cekas samo da na hobite koji beze od vargi naletis.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ja obično idem ujtru na tu stranu, budem oko pola 9 na ulasku u zg, i mislim da mi se u poslednjih 10 puta samo jednom nije spavalo... Jebeno neverovatno...

 

Počro sam da sumnjam da ima neke veze sa vszdušnim pritiskom ili tako nečim, jer čim prođem obilaznicu oko zg, sve ok...

 

 

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Ove nedelje sam vozio do Trogira iz Dubrovnika, pa nazad. Izbor je pao na autocestu radi uštede vremena, jeste monotono ali su pejzaži bolesno gotivni a najlepše od svega je to što možeš da krstariš 150 kmh bez razmišljanja da li ćeš overiti neku rupetinu. Ako te ne rade ni pejzaži možeš da probaš da brojiš tzv. "zelene mostove" (prelaze za divlje životinje), obeleženi su onim lepim znakovima sa siluetom Tonija. Za Trogir, samo teraš do Prgometa (izlaz 24), posle toga još 20-ak minuta laganog spusta po magistrali takođe bez ijedne rupe. Trogir prelep kao i uvek, samo valja parkirati negde izvan grada. 

 

U prethodnim godinama sam vozio i Zagreb-Trogir par puta, bilo malkice monotono do Rijeke ali posle toga kreće pomenuti praznik zoči.

 

Beograd-Zagreb sam poslednji put vozio pre 4-5 godina i uvenuo od smora.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...