Jump to content
IGNORED

Biciklom do posla i nazad


noskich

Recommended Posts

hesuse, zajebavam se.duvaj ga milfoguze, zato imam vazduh ko u vazdusnoj banji
to sto je zajebancija, ne znaci da nije glupo. fullstop, ajd da na trolujemo temu, a ovih par postova moze i da se brise ako ima nekoga sa ovlascenjima.
Link to comment
Pusti Tonija, krivo mu je sto do one vukojebine u kojoj zivi ne moze da se dodje ni helikopterom, a nekmoli bicikletom
krivo mu je jer ima 130 kila, sto ga diskvalifikuje od sedanja na bilo koji bicikl. a i da nije toliko debeo, pitanje je da li uopste zna da vozi da vozi biciklo bez pomocnih tockica. ps. kolko ja znam, ova nakaza od pdf-a i nema moderatora. tako da mozemo da pisemo sta god ocemo.
Link to comment
I sve je OK to sto kazete, fizicka aktivnost, zdrav zivot i ostale stvari...ali ako nemas gde da se istusiras dzabe sve to.
Jbg, na to biciklista mora da pazi. Ako se ne loži previše (vozi brzo po svaku cenu) i ima dobre geografske uslove znoj ne predstavlja problem.Npr, ja sam do skora bio na Zvezdari i voziti se na posao do blizu Slavije je bilo mačji kašalj. U povratku je bilo znoja, ali tada imam i tuš kada dođem kući.Sad sam na Dorćolu i ima više uzbrdica, ali ako se uzbridicama vozi sporije nije problem kada stigneš kući.
Link to comment
to sto je zajebancija, ne znaci da nije glupo. fullstop, ajd da na trolujemo temu, a ovih par postova moze i da se brise ako ima nekoga sa ovlascenjima.
ok, prestajem, samo nemoj da se opet naljutis i odes :(
Link to comment

desetogodisnji skor:2 x slomljena oba zgloba (preletanje preko volana, zbog naglog kocenja izazvano bliskim susretom sa vozilom koje je islo u pogresnom smeru, not moi)3 x ukraden biciklsvakodnevna zivotna opasnostali je lepo ici na posao i natrag bajsom. malo se zaznojis ali ako su kolege tolerantne, moze. a i mozes da poneses presvlaku.

Link to comment

Мени некако криво што сам тако средио живот да не морам много да идем од куће, ал' док сам ишао на посао, по правилу сам ишао бициклом, и то од 1980. до 1999, лети/зими.Теорија вожње по снегу се заснива на релативним масама, тј бицикл (а и бицикла и бицикло, да заступимо родове) је неких 7-8 пута лакши од мене, дакле он може да шеврда лево-десно по снегу & леду, ми као укупна маса пичимо напред. Кад се то сконта (не главом, глава није проблем, него дупетом, дупетом се даје правац), онда иде. Имао сам укупно две замало незгоде на леду - једном сам покушао да станем на буском стајалишту, у облику замрзнутог џепног цунамија, и бицикл је пао испод мене (ја на ногама, он пада) и одвалио ме мало по цеваници; други пут сам прикочио силазећи с моста, и тренутно се нашао како гледам иза себе - спустио ноге на лед, и догодио се налево круг.Нарочито ми се допадало кад се враћам после вечерњих седница у школи - док они испокрешу кола, ја сам већ три ћошка (вршачки: три ћошке) даље, сам на коловозу, друм је мој. Јес да је пола двајздва, и да би рукавице могле бити мало дебље, ал' штимунг је ненађебив.А и сад измислим себи разлог зашто морам баш бициклом некуд.

Link to comment
Jedan moj kolega u bivsoj firmi je stalno dolazio bajsom na posao. Zivi na Dusanovcu, a firma nam je bila u Kralja Milana. I sve je OK to sto kazete, fizicka aktivnost, zdrav zivot i ostale stvari...ali ako nemas gde da se istusiras dzabe sve to. Ovaj kolega se toliko osecao na znoj da je to bilo nepodnosljivo. Jednostavno se nije moglo sedeti sa njim u istoj prostoriji bez disanja na usta. Sto je najgore, on to nije osecao (ili se pravio bleasv) sve dok nismo intervenisali i lepo porazgovarali sa njim o tome.Moze da bude jako neprijatno za okolinu i to narocito preko leta, ako nemate tus kabinu na poslu.
Mi smo izboksovali tuševe kada se firma preseljavala u novi prostor. Ljudi su počeli da dolaze biciklom, džogiraju do posla, imamo organiyovan fudbal jednom nedeljno u sred radnog vremena... i sve to omogućeno tim čudom modernog vodoinstalaterstva. -_-
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...