Jump to content
IGNORED

Najbolje scene


kapetanm

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kad smo kod srceparajućih scena sa Chernobyl teme, setih se scene naručivanja sendviča glavne junakinje u Ne gledaj mi u pijat. 

Morao sam napraviti pauzu u gledanju koliko sam plakao

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...

Posto je Terminator 2 najbolji film svih vremena, onda treba iz tog filma izdvojiti najbolju scenu, a to nije lako jer je svaki sekund tog filma savrsenstvo.

Arnold Schwarzenegger je drugi naj kul covek u istoriji ove planete (Bruce Lee je nedodirljiv), tako da scena mora biti neka vezana samo za njega.

Nakon dugog i mukotrpnog razmisljanja, nekoliko legendarnih scena je uslo u moj uzi izbor, medjutim ipak je secenje ruke nesto neponovljivo.

 

 

Edited by Бруклинский
Link to comment

Nadam se u pozitivnom smislu :D

 

Nego ipak moram da okacim jos jednu scenu iz tog filma, svaki put mi zasuze oci kad je gledam, sta cu kad nisam robot kao moj idol Schwarzy :sad:

 

 

Link to comment

Nema veze, ti si meni jako gotivna, tako da od mene imas samo maksimalni rispekt, iako je to ocigledno jednosmerna ulica :D

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

sinoć ponovo gledao He Got Game. 

podsetio sam se koliko je dobra estetika i ritam u filmu.

 

opening scene više liči na neki muzički spot, ali sjajno postavlja kontekst za ostatak filma.

 

 

Edited by Svarog
Link to comment
On 18.6.2020. at 9:41, Svarog said:

sinoć ponovo gledao He Got Game. 

podsetio sam se koliko je dobra estetika i ritam u filmu.

 

opening scene više liči na neki muzički spot, ali sjajno postavlja kontekst za ostatak filma.

 

Odlican je He Got Game, to mi je jedan od najboljih Spike Lee filmova, uz Clockers, 25th Hour i Inside Man.

 

Ali zna se koja je najbolja scena iz tog filma, kad Ray Allen ima "grupnu debatu" sa priznatim Oscar-winning glumicama Jill Kelly i Chasey Lain :wub:

Pokusavao sam da nadjem tu scenu, medjutim izgleda da youtube i slicni dosadni sajtovi ne dozvoljavaju taj materijal, kakvi smaraci.

Pretpostavljam da su oni drugi striming sajtovi ovde zabranjeni, pa koga zanima scena, lako ce je pronaci, evo samo jedne slicice.

 

llsIFXk.png

Link to comment
19 hours ago, mustang said:

auh. covek genije

 

 

falling down mi jedan od omiljenih filmova. 

 

Remek delo koje je iz nekog razloga criminally overlooked..

 

Jedna od omiljenih scena:

 

 

  • +1 2
Link to comment

To je gola žena. Da ti je bilo stalo do Bresona, našao bi milion drugih scena.

 

Ovako mu spuštaš golom ženom. Pa šta što je snimao gole žene!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...