Jump to content
IGNORED

Pisanje CV-a...


Moća

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Moća

    19

  • sherman

    6

  • nasumica

    4

  • Lynn

    4

Top Posters In This Topic

neko fingirano volontiranje? zovi poznanike koji rade u lokalnoj organizaciji slepogluvodistrofičnih ili nekog ortaka što ima nekakav nvo, da ti daju neku preporuku da si volontirao ili tako nešto.

Edited by pacey defender
Link to comment

Ako se vec bavis kosarkom, napisi i da si jedno vreme radio kao asistent trenera za mladje kategorije (lupam sada). Imas sigurno nekog druga koji je radio kakav honorarni posao, tipa anketar za Strategic Marketing, pa to ubaci i posle pitaj druga kako je izgledalo. Reci da si volontirao u nekoj firmi, makar kao kurir, preko leta pre x godina,...Vecina tih stvari se ne evidentira nigde, niti ce se oni truditi da to provere, ali odaje utisak da si vredan, angazovan, bla bla bla*evo, napisali su ti sve ovo i ostali. Nego....

honorarno servisiranje i odrzavanje racunarskih sistema? kao praksa?
Moje povremeno popravljanje i sklapanje kompova prijateljima i komsijama je u mom CVu preraslo u visegodisnje iskustvo u "prodaji i servisiranju racunara i opreme" ( a na jednom razgovoru sam cak postao i System administrator :lol: ) Edited by nbg4ever
Link to comment

DObro recimo sta sam radio prodavao polovne knjige po skoli, organizovao studente iz jagodine za fudbalski turnir u kragujevcu pocev od stampanja dresova organizovanja prevoza nabavek para za finansiranje toga itd. Kratko vreme sam i nekom liku pravio ulaznice za zurke u fotosopu.Sto se tice fizickih poslova posto imam babu i dedu na selu i zalivo sam i okopavao i brao kukuruz,papriku paradajz,sadio lubenice pasulj i krompir itd.edit jel da ubacim to da sam sudio kosarkaskom klubu neke prijateljske utakmice mislim da ih nema vise od 5.

Edited by Moća
Link to comment
DObro recimo sta sam radio prodavao polovne knjige po skoli, organizovao studente iz jagodine za fudbalski turnir u kragujevcu pocev od stampanja dresova organizovanja prevoza nabavek para za finansiranje toga itd. Kratko vreme sam i nekom liku pravio ulaznice za zurke u fotosopu.Sto se tice fizickih poslova posto imam babu i dedu na selu i zalivo sam i okopavao i brao kukuruz,papriku paradajz,sadio lubenice pasulj i krompir itd.edit jel da ubacim to da sam sudio kosarkaskom klubu neke prijateljske utakmice mislim da ih nema vise od 5.
Uuuuu.. pa imas ti kilometrazu. Nemoj da se potcenjujes :) Volontersko iskustvo:- prodavao polovne knjige po skoli = Vodio projekat sakupljanja i distribucije doniranih polovnih udzbenika za srednju skolu (navedi koja)- organizovao studente iz jagodine za fudbalski turnir u kragujevcu pocev od stampanja dresova organizovanja prevoza nabavek para za finansiranje toga = Organizacija ucesca fudbalskog kluba studenata iz Jagodine na univerzitetskim turnirima po Srbiji (prikupljanje sredstava, organizovanje prevoza, priprema i stampanje dresova)Fotoshop stavi u additional skills: - visi nivo koriscenja CS3 paketaili pak u hobije: dizajn, grafika i sl.edit:Pod volontiranjem stavi i:Sezonski rad na odrzavanju i unapredjivanju porodicnog poljoprivrednog gazdinstva (ovo ti je samo plus, trust me :)) Edited by Lynn
Link to comment

Vidis konacno nesto sto je pogodilo u centar. Ali moram da imam i CV za svaki slucaj. Kako da napisem izradu seminrskog? Mislim bzvz da napisem Seminarski rad “Berze” iz Privrednog prava. Kako to da nakindjurim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...