Jump to content
IGNORED

Eurosong 2011.

Recommended Posts

ovaj francuski spot meni liči na na neku parodiju. :mellow: lena je lepa, dosadna i nema pesmu za evroviziju. portugalci poslali neke ostarele klovnove, turci me malo podsećaju na survivor i tako te grupe, a najgori mi je azerbejdžanac. mada, holanđani se uvek pobrinu da pošalju najveće smarače.

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Frank Pembleton

116

• Feindouno

106

• Max Morlock

103

• cmrlj

92

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovaj francuski spot meni liči na na neku parodiju. :mellow: lena je lepa, dosadna i nema pesmu za evroviziju. portugalci poslali neke ostarele klovnove, turci me malo podsećaju na survivor i tako te grupe, a najgori mi je azerbejdžanac. mada, holanđani se uvek pobrinu da pošalju najveće smarače.
Azerbejdžanac ima onu tužnu facu, kao pas beskućnik. Btw, kad smo već kod tuge, zašto Belgijanci svake godine šalju ove Dick Tracy pesmice?

meni je prva scocijacija iritirajuca, pa tek onda bezlicna...ako to moze zajedno da ne bude contradictio in adjecto

francuzi poslali operu na korzikanskom!?i josh su prvi favoriti. awesome.cuo sam po par pjesama od nekih 6-7 izvodjaca. estonija lici na hrvacku koja lici na britansku pjesmu, a sve zajedno lice na domaci dance iz devedesetih. nadam se da ce biti nekih tragicnih pokusaja duhovitosti i kreativnosti, kao sto su oni spanci sto su pjevali robokapu, ili sta je vec bilo prosle [ili mozda pretprosle] godine :lol:

Mi smo odlučili poslati 1 osvježenje na Eurosong. Nakon što je karijeru proveo pjevajući tuđe evropske pjesme pred domaćom publikom, naša najveća uzdanica Dino Merlin će se okušati u nečem sasvim novom - pjevaće svoju pjesmu na engleskom (teacher će uživati :D) pred stranom publikom.

Mi smo odlučili poslati 1 osvježenje na Eurosong. Nakon što je karijeru proveo pjevajući tuđe evropske pjesme pred domaćom publikom, naša najveća uzdanica Dino Merlin će se okušati u nečem sasvim novom - pjevaće svoju pjesmu na engleskom (teacher će uživati :D) pred stranom publikom.
Da li ce dijaspora odrati prste kad pocne glasanje sutra?Dino je prvi favorit u drugom polufinalu a ti se sprdaj :)
meni je prva scocijacija iritirajuca, pa tek onda bezlicna...ako to moze zajedno da ne bude contradictio in adjecto
Dok su sve ostale pesme pobednice Evrovizije bile licne, dobro promisljene, angazovane i po ukusu vlasnika Rough Tradea i Trouser Pressa...Ja bas nesto mislim da ce Carobna Nina dobro proci. Ona je kao neka Dafi za siromasne, ima to perspektive...
Ona je kao neka Dafi za siromasne, ima to perspektive...
E to! Mada bi za uspeh na evrosongu pre trebalo da bude Dafi za gastarbajtere.
Da li ce dijaspora odrati prste kad pocne glasanje sutra?Dino je prvi favorit u drugom polufinalu a ti se sprdaj :)
Nadam se da će imati užasnu šihtu nakon koje neće moći otipkati broj.Ono, jest da Eurosong zaslužuje da u njegovu historiju i Merlin bude upisan kao pobjednik, ali Smak svijeta je najavljen tek za 2012.godinu.
nece ni uci u finale (pogotovo jer nema dijaspore srpske po ostalim zemljama polufinalistkinjama veceras) :D
Svidja mi se kako razmisljas :)Zbog toga mislim da ce Dino dobro proci za razliku od smaracice Nine, u drugoj grupi su Slovenija, Makedonija, Bugarska + skandinavija.
Svidja mi se kako razmisljas :)Zbog toga mislim da ce Dino dobro proci za razliku od smaracice Nine, u drugoj grupi su Slovenija, Makedonija, Bugarska + skandinavija.
bravo feindouno!a krajnje vreme da se topic prebaci u podrum da se na miru iznavijamo
  • Create New...