Jump to content
IGNORED

Južnoamerički fudbal & copa libertadores


Mark Rothko

Recommended Posts

U prošloj deceniji su slali najbolje, izuzetak je Brazil 2016, zbog OI. 2016. se igralo zbog 100 godina turnira. Pre se igralo na četiri godine, pa su počeli valjda od 1993 na dve, pa se igralo na tri (2001, 2004, 2007), onda na četiri od 2011. Međutim, "morali" su da ubace Centenario pre 5 godina, pa se opet igralo pre dve. Ovaj turnir je trebao biti prošle godine, da bi posle nastavili u vreme EP-a na svakih četiri. Svakako nisu dosledni koliko vremena je potrebno da protekne između dva turnira.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam promenio mišljenje o Brazilu posle odgledanog Amazonovog dokumentarca o prošlom CopaAmerica. Preporuka ko nije gledao.

Doduše za ARG to nikad neću moći...

Link to comment
On 7.7.2021. at 19:59, MiddleClass said:

 

U top 5 mi je Mesi u potonjih 25 godina

 

4) Tomas Miler

O da :heart:

Edited by Milošica
Link to comment
7 minutes ago, Moća said:

Gde ima i kako se zove?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

 

Bilo na trafikama. 

Ima takav serijal i o Sitiju.

  • +1 1
Link to comment

Ne znam da li sam ikada gledao ekipu pod vecim psihickim pritiskom od Brazila 2014. Bukvalno su posle svakog gola ili protivnickog promasaja gledali gore u boga. 

 

Osim toga, ni nisu imali neku bog zna kakvu ekipu, jebeni Hulk i Fred u 11. Na kraju su fasovali onih 10 komada u dve tekme sasvim zasluzeno. Cak mislim da je Svabo iskulirao i da su mogli da ih urnisu jos gore da su hteli. Ona scena kad Ronaldo iz loze gleda kako mu Kloze uzima rekord je definicija bola. 

Je l' Martin Palermo masio ona 3 penala u istoj tekmi na Kopa Americi ili na nekoj prijateljskoj? Ne mogu da se setim, mislim da na SP nikad nije ni igrao. 

Link to comment
5 hours ago, Plajvi said:

Je l' Martin Palermo masio ona 3 penala u istoj tekmi na Kopa Americi ili na nekoj prijateljskoj? Ne mogu da se setim, mislim da na SP nikad nije ni igrao. 

 

Copa America 1999.

 

Tad se spominjao kao mogući nasljednik Vierija u Laziju no mislim da je tog dana sebi zatvorio vrata velikih klubova. Zlobnik bi rekao da se tog dana pravio Englez.

 

OBN je prenosio tu Copu pa sam gledao taj cirkus uživo. Jadnik uzima drugi penal sa željom da se iskupi, a treći sa: "Ma vala ne mogu tri promašiti da mi jebeš sve!" uvjeravanjem samog sebe. 

  • Haha 1
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...