Jump to content
IGNORED

Domaća vina (Srbija i ex-Yu)


yolo

Recommended Posts

  • 2 months later...

Imao sam sreće da u životu nisam naleteo na vino koje je povuklo na čep, do večeras :sad:

I to 3/4 Gage Ivanovića, a baš sam želeo da probam. Ljudi moji, ovo je baš odvratno. A najodvratnije je što ovde ništa drugo nemam, računao koji će mi kad sam još samo sutra tu :dry:

Edited by aram
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

da oživimo temu malo... pala jesenja kupovina, standardna postava (Ivanović, Matalj, Janko, Chichateau, Jovanović), krenem da otvorim prvi Ivanovićev prokupac, i pukne čep. vidim da je već bio načet jer je skoro četvrtina obojena.

 

valjda neće razočarati, pošto sam uzela karton, da bar malo predupredim inflaciju 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 11.10.2022. at 18:44, decak Kejt said:

da oživimo temu malo... pala jesenja kupovina, standardna postava (Ivanović, Matalj, Janko, Chichateau, Jovanović), krenem da otvorim prvi Ivanovićev prokupac, i pukne čep. vidim da je već bio načet jer je skoro četvrtina obojena.

 

valjda neće razočarati, pošto sam uzela karton, da bar malo predupredim inflaciju 

sta je jovanovic? 

Link to comment
18 minutes ago, kepa said:

sta je jovanovic? 


da, baš sam i ja hteo da pitam. ako je Izba, oni iz Niša što prave samo merlo, meni se to dopalo. ako su oni sa Kosova, to mi nešto bilo nikakvo, barikirano do da ti trne jezik od hrasta.

Link to comment
49 minutes ago, aram said:


da, baš sam i ja hteo da pitam. ako je Izba, oni iz Niša što prave samo merlo, meni se to dopalo. ako su oni sa Kosova, to mi nešto bilo nikakvo, barikirano do da ti trne jezik od hrasta.

da moguce je da je Izba. Zaboravio na njih

Link to comment
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...