Jump to content
IGNORED

Domaća vina (Srbija i ex-Yu)


yolo

Recommended Posts

nego pobedih indignaciju i gnusanje prema lirskim tekovinama panonskog mor(gov)nara
trollbilo bi dobro da ovakve epizode sačuvaš za teme o muzici i politici.neko bi mogao da ti odgovori istom merom, a nema potrebe da zagadjujemo okolinu. ja sa tim razlogom na gornje teme ne idem, na politiku više ni na čitanje. iako sam veoma političan.neka vino govori wink.gif troll završen
Link to comment
trollbilo bi dobro da ovakve epizode sačuvaš za teme o muzici i politici.neko bi mogao da ti odgovori istom merom, a nema potrebe da zagadjujemo okolinu. ja sa tim razlogom na gornje teme ne idem, na politiku više ni na čitanje. iako sam veoma političan.neka vino govori wink.gif troll završen
no hard feelings, izivinjavam se svima kojima je moja asocijacija na zaklanu celjad izazvala problem...
Link to comment

trenutni heroj je dajicev game barrique. neverovatno dobro vino za 500 dinara. sto se vise pije, sve je bolje - fenomen obrnut manje vase svim ostalim aktuelnim domacim vinima. evo i tvrdos 2006 dosadio posle 3. flase.

Link to comment
Pozdrav svima!!Nov sam na forumu, mislim da imam sta da kazem o vinu i nadam se da cemo se lepo druziti!!Toliko za prvi post :)
:) ha! uspeo si konačno. dobrodošo.ostalima: da, nov je. valja ga ljuljati. imamo zašto.
Link to comment
:) ha! uspeo si konačno. dobrodošo.ostalima: da, nov je. valja ga ljuljati. imamo zašto.
da li se varam ili je thief covek koga je jedan kontroverzni forumdzija ekspresno najurio sa fb92?
Link to comment
da li se varam ili je thief covek koga je jedan kontroverzni forumdzija ekspresno najurio sa fb92?
nije. ovaj thief je prvi put sa nama. pokušavao je da se registruje na praforumu pa mu nije polazilo za rukom.
Link to comment

Da,da, potpuno nov! Vec duze vreme vas pratim i iskreno, ne volim ovaj nacin komunikacije( vise volim, onako, uzivo da polemisem uz casicu vina) al` dobro. U svakom slucaju zelim sve da vas pohvalim, zaista je odlicno sto ovo postoji!I zato zelim da nazdravim sa ovom casom fantasticnog Banatskog rizlinga,...... sala,... trenutno pijem koka kolu, nista od nazdravljanja, ali prvom prilikom kad budem nesto lepo otvorio prva casa ide za vas! Verovatno ce to da bude Villa Gema, vama dobro poznate vinarije Masciarelli, ili mozda nesto jos bolje!

Link to comment

E dobro nam dosao.... ma moze i sa antifrizom, samo da je sa nalepnicom Banatski rizling:)A za zazubice u vidu Ville Geme cemo neki drugi put..... sem ako od Mice Uzelca ne budemo trazili donaciju u vidu 1 kartona, za ekipu sa PPP

Link to comment

pitaćemo miću, može i na veresiju.trenutno cevčim iz plastične boce neki srBski božole što mi ga donesoše. ništa, ama ništa mu ne fali, iznenađujuće dobro, puno i crno za ovako mlado vince.

Link to comment

Prodjoh kroz topic, simptomaticno da nema Indija koji zna stvar ili dve o vinima.Sto se mene tice, vina iz Srbije su dobra - za kuvanje.Edit: kao i ona iz Hrvatske.

Edited by Yoyogi
Link to comment
Prodjoh kroz topic, simptomaticno da nema Indija koji zna stvar ili dve o vinima.Sto se mene tice, vina iz Srbije su dobra - za kuvanje.Edit: kao i ona iz Hrvatske.
Verujem da je poslednje vino iz Srbije koje si probao bio Banatski rizling ili Zdrepceva krv.
Link to comment
Verujem da je poslednje vino iz Srbije koje si probao bio Banatski rizling ili Zdrepceva krv.
Banatski Rizling (koji je imao ukus na hlor) i Vranac koji je bio ... da se njime prelije przeno meso.
Link to comment
Verujem da je poslednje vino iz Srbije koje si probao bio Banatski rizling ili Zdrepceva krv.
A sta fali banatskom rizlingu? Ja bre faks zavrshih na sistemu "kilo belog i sifon" :D Kilo belog bilo uvek banatski rizling , sifona valjda vishe i nema po bircuzima.Lep pozdrav
Link to comment
A sta fali banatskom rizlingu? Ja bre faks zavrshih na sistemu "kilo belog i sifon" :D Kilo belog bilo uvek banatski rizling , sifona valjda vishe i nema po bircuzima.Lep pozdrav
I ja isto - "namestaj" se narucivalo u "Grmechu".Nasa nostalgija ne govori mnogo o kvalitetu vina.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...