Jump to content
Host

BG restorani

Recommended Posts

Isis

ja mislim na onu na keju, kod jugoslavije. splav pristojno uredjenog enterijera, radi vec dosta dugo. od spolja ostavlja jak snobovski utisak, ali atmosfera zapravo nije ni najmanje takva. nije se skupljala nikakva ekipa, sto za neke splavove jeste slucaj. nije bilo pozera, samoproklanovanog jet-seta ili osoblja sa attitude-om. fino, ali nepretenciozno. doduse, ja sam bila davno, ali mislim da se nista bitno u medjuvremenu nije promenilo, jer prolazim (periodicno) tuda i ne vidjam neke velike razlike.

Corkscrew
bio nekad neko u necem sto se zove amphora?
Bivsi "Na dnu mora" ako mislis na tu u Dobracinoj, nekad bio dorcolska projekcija zamunske Reke, a onda dosli divlji i oterali pitome i sad je uglavnom utisak kao sto je i Zeka opisao.

Musharaf
kad smo kod rusenja, IGUANA no more od 1. novembraako neko ima zgodan lokal za kafanu, neka se javi vlasniku. urgentno.
oooo, fak, taman kad sam prvi put usao tamo i pojeo kolac.ima li gazda neke stroge preference glede lokala, lokacije itd?tesno mu ga nane skroji otkazni rok...ili rusenje?

yolo
oooo, fak, taman kad sam prvi put usao tamo i pojeo kolac.ima li gazda neke stroge preference glede lokala, lokacije itd?tesno mu ga nane skroji otkazni rok...ili rusenje?
rusenje. ma otkazni rok odavno lebdi, samo se sad konkretizovao. imas jos 15 dana fore da se obzderes kolaca. ako si dobre srece nabosces bejlis mus od cokolade, decoubica mamojebac.

Musharaf
rusenje. ma otkazni rok odavno lebdi, samo se sad konkretizovao. imas jos 15 dana fore da se obzderes kolaca. ako si dobre srece nabosces bejlis mus od cokolade, decoubica mamojebac.
ajd konkretizuj sta mu treba. na bivsem mestu gde je bio lokal laznog grofa dudvarskog se zavrsava 'nesto', ima jos par ruznih lokacija...

Host
ajd konkretizuj sta mu treba. na bivsem mestu gde je bio lokal laznog grofa dudvarskog se zavrsava 'nesto', ima jos par ruznih lokacija...
Znajuci Gorana, on bi da je lokal dzabe i da je klot-frket edanebi morao da investira u inventar, pa da prodaje pricu o modernoj arhitekturi ravnih povrsina i raspadnutih stolica.

Musharaf
Znajuci Gorana, on bi da je lokal dzabe i da je klot-frket edanebi morao da investira u inventar, pa da prodaje pricu o modernoj arhitekturi ravnih povrsina i raspadnutih stolica.
:lol: :lol: :lol:

iDemo

Jel' postoji i kako izgleda/funkcionise San Marino??Nadjoh onomad (ostala u nekoj knjizi) rezervacija za jedan do-zla-boga-znacaja rucak koji sam tamo pojeo pre cirka 15 godina... Fino bilo.

Dankan Ajdaho

Ume li neko da objasni fenomen restorana Reka? Dva-tri puta razmišljao da odem, no treba rezervacija jedno dve-tri nedelje unapred...Kakvo je to mesto, u stvari?

Skipping Girl

Reka - kafana sa zivom svirkom za uvece, djuskanje po stolovima i padanje u sevdah. Tako bilo u mojoj mladosti, tako i potvrdih pre par meseci da se nishta nije promenilo. Naravno, uz tu atmosferu tesko da mozes da se posvetis a kamoli uzivas u hrani.Mozda je rucak varijanta bolja opcija no nikad ne probah.

yolo
Ume li neko da objasni fenomen restorana Reka? Dva-tri puta razmišljao da odem, no treba rezervacija jedno dve-tri nedelje unapred...Kakvo je to mesto, u stvari?
uglavnom, odvratno. vrlo 80s. vlasnice i radnice su OK.

Zeka Peka
Сајт отворити у Експлореру.Ја сам била само 2-3 пута, али моји родитељи иду релативно често. :D Тамо се не иде због клопе него због музике. Бендови су добри, поготово "Балкан експрес". Свирају око три сата, више људи ђуска него што седи. Задеси се понекад и нека позната фаца, политичар, глумац, али никад због тога није било проблема или промене атмосфере. Једном је мој ћале шкљоцао кад је Тадић био међу гостима (не Тадића, него своје пријатеље), па му је пришао бодигард и љубазно га замолио да обрише фотке, као да је овај имао намеру да 2мпх апаратом у оном мраку изоштри особу удаљену 10м. :rolleyes: Цене су посебна прича. Што се хране тиче, мало деру по ушима. Ту је и додатан "сервис" који се плаћа као 5% (или беше 10%) рачуна. То му дође бакшиш келнерици, који може да буде подоста велики + што смо ми навикли да и тај укупан рачун заокружујемо додатно. :rolleyes: Бенд се плаћа по особи, такође кроз рачун. Не знам колико је сад, последњи пут кад сам била (пре једно 3 године) било је 200-300 дин. Место је доста скучено, није чест случај да вам западне сто поред оркестра па да вас гитариста с времена на време ошамари. Келнерице једва пролазе између столова.Тамо долазе разни људи, свих генерација. Како је преко дана не знам, али ко воли добру живу поп-рок музику (без народњака, можда само улети по неки Проливер - ово важи за горе поменут бенд, за остале не знам) ово место ће му се вероватно допасти. Река је или :thumbsup: или :thumbdown:, како коме. Edited by Zeka Peka

Corkscrew

Sto se Reke tice, kako jelou daki(onaj brez avatara) rece, osoblje i i vlasnici ok, narocito Vesna Lango koja je jedna prava dama. Mesto jeste skupo i generalno ok, al licno i meni ne odgovara ta guzva, ja sam vise tip od intimnih mesta, ili ako je trandebal mesto da ima mesta da se baci casa, a nekom ne izbije oko. Narocito negativan imidz mesta u poslednje vreme donose ti kvazi opusteni politicari, narocito Sladjan Blinkic koji cesto ume da izadje na binu i demonstrira svoje gitarsko sviracko umece daveci do besvesti unesrecene goste, al ybg. oni su ti koji verovatno potpisuju racune od stotinak hiljada din, od boranije koja voli muziku se ne zivi. Mesto su inace proslavili Nada Knezevic i Big bend sa pokojnim Vasketom (ex 7 mladih) i neverovatnim jazz saxofonistom Micom Markovicem, a diplomatski dzet set navukla je, dobro nam poznata Lin Montgomeri koja je tu i otkrila srpsku draz lumpovanja s visine(narodski-pentranje na sto).Sve u svemu, ako Vam ne smeta guzva, mesto koje nosi pozitivne vibracije. iDemo@ San Marino i dalje postoji i radi

*edited by mod
kad smo kod rusenja, IGUANA no more od 1. novembraako neko ima zgodan lokal za kafanu, neka se javi vlasniku. urgentno.
O ne. Em zatvaraju iguanu,em ce da po svemu sudeci da tu nikne jos jedna zgrada em ce da joj uvode centralno grejanje i da opet po 5 puti raskopavaju ulicu.Hebem ti sve mogao sam ovo i na hejt angry.png

Grunf

ja upravo dolazim iz kafane 'djerdan'. uzasno je ruzna, ali je klopa odlicna, i vise nego obilna. cene skroz ok.