Jump to content
Host

BG restorani

Recommended Posts

Parsons
sva sreca pa samo imam krupne koske...elem, pricamo danima o jagi kod 'savica' blizu lakat krivine na putu za ns.bio neko?
auu, gde me podseti. :o kad sam radio u rodnom glavnom gradu, tamo negde 2004, bio je tamo najbolji jaga jazzist u okolini.ali, bilo je to pre 4 godine...a i nemam pojma da se tako zove :lol:

ToniAdams

bili i zeton, fala.overicemo ga u najskorije vreme, pa cu ostaviti impresije!

Grunf

ponavljam se...

Edited by Grunf

yolo

sramota je priznati to u ovim godinama ali sam juce bio prvi put u villi 69vrlo ozbiljna hrana i dobar servis - ko voli tu ekstremno servilnu varijantu.na moje veliko iznenadjenje, nije bezumno skupo. nije jeftino, ali sta se sve prodaje u beogradu i po kojim cenama, ovde barem nema prevare. jeli smo neki osmomartovski meni koji se sastojao od nekoliko gangova - karpaco od lista na rukoli u marinadi od djumbira, terin od dimljenog zjekoslava sa sumskim pecurkama i dzemom od sljiva, zatim potaz od bundeve sa korijanderom, onda break u vidu odlicnog sorbea od limuna sa bosiljkom, onda moj kompanjon jagnjeca pljeska na restovanom krompiru a ja file od brancina sa grilovanim povrcem i na kraju fondan od cokolade. ko se sve kurci po gradu sa pokusajem nouvo kuvanja, ovo je bolje od velike vecine. racun za 3 osobe sa dosta rakije, vina itd je bio 7k.

Edited by gazza1

Host
poslednji put kada sam bio u knezu a bejase od tada mnogaja ljeta, bila je racija u kafani, a glavni je kuhar buo uhicen jerbo su mu nasli prangiju u peci za picu. dosta mi je to spustilo ocekivanja od zerbske gastronomije an zeneral
Bilo nekad, sad se pripoveda. Pretpostavljam da devedesetih nisi mogao da udjes u pristojnu kafanu, a da ne vidis bar nekog krimosa.
sramota je priznati to u ovim godinama ali sam juce bio prvi put u villi 69vrlo ozbiljna hrana i dobar servis - ko voli tu ekstremno servilnu varijantu.
Villa 69 je ozbiljan restoran, samo je previse formalan i uglavnom prazan. Sto se klope tice, tesko da ima boljeg mesta u gradu. Izbor vina je bio fantastican kad sam poslednji put bio (pre dve-tri godine).

Mp40

Kazino Grand, hotel jugoslavija...Ovako, prodjes onu gnjavaza registraciju clanova. Udjes, odolis hazarderluku i pravac prvi sprat Ginger Asian restoran. Platis 999din. i onda all you can eat. Ko preko! Dobar im je i onaj francusko-talijanski ali je previse servilno, sterilno i premale porcije. Hrana super.

pcelica
Kazino Grand, hotel jugoslavija...Ovako, prodjes onu gnjavaza registraciju clanova. Udjes, odolis hazarderluku i pravac prvi sprat Ginger Asian restoran. Platis 999din. i onda all you can eat. Ko preko! Dobar im je i onaj francusko-talijanski ali je previse servilno, sterilno i premale porcije. Hrana super.
kakvu registraciju clanova :huh: imal sushija?

Mp40

Ima! Ima raznih djakonija...Pa, ono, ko u svakom finomu kazinu. Das im podatke, sliknu te, dobijes karticu i onda te pretresu i udjes... Glume finocu, beogracki.

banatjanin
Kazino Grand, hotel jugoslavija...
vidi ti radikalnog anarho - sindikalistu..c,c,c,...

Mp40

Molim lepo, drugovi i drugarice iz RAF-a su se uvek krili samo po najluksuznijim hotelima i krali iskljucivo BMWove... tamo su najmanje sumnjivi.Mladi i zdrav ko ruza...Savet mladjima: sledite moje reci a ne moja dela.

pcelica

pa jest ono da se nisam shetala po sveCkim kazinima, al onaj jedan u badenu delovao vrlo sveCki i nesto se ne secam nikakvog registrovanja, slikanja, pipanja/pretresanja itd. samo prezentovanje dokaza da sam punoletna i to je to.znachi, ladno moram da se uredim da bi overila asian restoran :D. bash mi teshko pada :lol:

Vasilij Zajcev

khm, Zajcev ima clansku iz serije od prvih 100, VIP ufur i Seve na nulto vece...Takodje infiltriran medj burzoaziju, :s_p: on topic: u Zapati sredom kokteli po 150dindzi, a uvozni alkohol! pojeo konjiski biftek i popio 20tak evra...do sinoc mi nista nije trebalo :blink:

nexus13
sramota je priznati to u ovim godinama ali sam juce bio prvi put u villi 69vrlo ozbiljna hrana i dobar servis - ko voli tu ekstremno servilnu varijantu.na moje veliko iznenadjenje, nije bezumno skupo. nije jeftino, ali sta se sve prodaje u beogradu i po kojim cenama, ovde barem nema prevare. jeli smo neki osmomartovski meni koji se sastojao od nekoliko gangova - karpaco od lista na rukoli u marinadi od djumbira, terin od dimljenog zjekoslava sa sumskim pecurkama i dzemom od sljiva, zatim potaz od bundeve sa korijanderom, onda break u vidu odlicnog sorbea od limuna sa bosiljkom, onda moj kompanjon jagnjeca pljeska na restovanom krompiru a ja file od brancina sa grilovanim povrcem i na kraju fondan od cokolade. ko se sve kurci po gradu sa pokusajem nouvo kuvanja, ovo je bolje od velike vecine. racun za 3 osobe sa dosta rakije, vina itd je bio 7k.
jedan od boljih oso-buka probah bas tamo.....

Аврам Гојић
e, koči, šta ima u tom Džindžeru?

henrik larsson

Džindžer je neviđen, asian food, jedeš koliko možeš za 999,00 dindži. A must za otići.