Jump to content
Host

BG restorani

Recommended Posts

reg
Edit:reg, jel znas da su nam zatvorili Grgec i sad tamo prave Raiffeisen? Sad ce ovim jadnicima koji upisuju prava biti dostupna samo Shansa od starih kafana u okolini. I Manjez, koji je malo dalje.
Video sam. Doduse, isao sam u Grgec retko, i to samo u prvoj godini, dok sam jos isao na predavanja. Sada sam se opet aktivirao pa se ponekad uskladim sa gradjevincima i na pauzi zavrsim u Vrnjackoj Banji [koja je definitivno daleko].Za Tavernu sam pitao posto ne mislim da su dobri, i ne bih je preporucio forumashima.

uros_s78
Video sam. Doduse, isao sam u Grgec retko, i to samo u prvoj godini, dok sam jos isao na predavanja. Sada sam se opet aktivirao pa se ponekad uskladim sa gradjevincima i na pauzi zavrsim u Vrnjackoj Banji [koja je definitivno daleko].Za Tavernu sam pitao posto ne mislim da su dobri, i ne bih je preporucio forumashima.
Ma Grgec je bio simbol.:(Btw, ja volim Tavernu, al su mi najomiljeniji restorani u Bg Fish Bar i Biblos.:)

uros_s78
Gde se preselio Biblos?
Koliko znam, jos uvek je na istom mestu. :huh::unsure:

Corkscrew
Koliko znam, jos uvek je na istom mestu. :huh::unsure:
Nije, vec duze vreme, objekat se rusi, sestre vlasnice su groznicavo trazile mesto za selidbu, a narocito po tvojoj Varosh kapiji, mislim da je u opciji neki vec postojeci restoran gde ce preci, al sad nema sanse da se setim gde, a receno mi je.Pisacu kad se setim.edit: mozda jos uvek kao rade, provericu i to, al za brzu selidbu sam siguran. Edited by Corkscrew

uros_s78
Nije, vec duze vreme, objekat se rusi, sestre vlasnice su groznicavo trazile mesto za selidbu, a narocito po tvojoj Varosh kapiji, mislim da je u opciji neki vec postojeci restoran gde ce preci, al sad nema sanse da se setim gde, a receno mi je.Pisacu kad se setim.edit: mozda jos uvek kao rade, provericu i to, al za brzu selidbu sam siguran.
Hvala na info, vadichepe.:)

Corkscrew

Nem na cem, varoshkapijanac, tu smo na istom zadatku :)

uros_s78
Nem na cem, varoshkapijanac, tu smo na istom zadatku :)
:)

Corkscrew

Daklem, proverio, Biblos odavno vise ne radi na staroj adresi, a njihov tel. koji imam je off, pa cu cim saznam da obnarodujem, gde su i dal' su se preslili.Sto se tice ispostave kotorskog Bastiona za koji je neko pit'o, zove se Bastion 2 (kao Roki 2, Rambo 2 sto obecava da ce biti i 3 itd) i nalazi se u Brace Ribnikar 40 iznad male pumpe u D.Tucovica, ulazi se najlakse iz Stjepana Ljubise. Zasad je dosta prazno, a i tek pocinje sezona takvih objekata. Gazda je isti.

yolo

kad smo kod rusenja, IGUANA no more od 1. novembraako neko ima zgodan lokal za kafanu, neka se javi vlasniku. urgentno.

kgmr

bio nekad neko u necem sto se zove amphora?

precog
kad smo kod rusenja, IGUANA no more od 1. novembraako neko ima zgodan lokal za kafanu, neka se javi vlasniku. urgentno.
:oajmo ljudi akcija, iguana se mora spasiti. preterana klopa.

Zeka Peka
bio nekad neko u necem sto se zove amphora?
Ја нисам била у, али пролазим сваки дан поред. Место ми је мало некако :puke:, скупља се увек нека локална екипа и седи у "башти" а.к.а "три стола на улици", поред које пиче троле и околина изузетно базди на пржену рибу. <_< Не привлачи ме да седнем, али прочитах у Yellow Cab водичу за ресторане релативно добру критику. Уосталом, сад се више и не седи напољу, можда је унутра пријатнија атмосфера.Ако се будеш определила да одеш тамо (ово важи и за све који пролазе поред ресторана), обрати пажњу на зграду изнад која се мало распада. :twak:

Isis

ja bila u amphori, ali ne znam da li je to ova na koju misli i Zeka Peka, jer po keju jos ne voze trole. valjda :unsure:

Zeka Peka
ja bila u amphori, ali ne znam da li je to ova na koju misli i Zeka Peka, jer po keju jos ne voze trole. valjda :unsure:
Ја мислим на ону у Добрачиној.