Jump to content
Host

BG restorani

Recommended Posts

Аврам Гојић

Jel ne mora sakoV da se nosi i tako to?

henrik larsson

Ne mora.Okačiću fotke malo kasnije kad me ne bude mrzelo, čisto da vidiš šta je na meniju. Ali ne propustiti.

ToniAdams

savic je precenjen, debelo.1 cenjeni forumas i moja malenkst overismo ga pre 2 dana.cekali smo 40 minuta da bismo dobili jagu koja raznja videla nije.meso i nije bilo lose, no spremano u rerni, bez sumnje.cene i nisu niske, krs od radze platismo 150 dingera po casici, salatu 150, kao i corbu.cena mesista je, gle iznenadjenja, 1500 dingera za kilo.jedva smo uspeli da iskukamo da dobijemo jagu, i to svega 700 grama.navodno 700...nismo se najeli, nikako. :(daklem, prosek, u najboljem slucaju!

Mp40
Ne mora.Okačiću fotke malo kasnije kad me ne bude mrzelo, čisto da vidiš šta je na meniju. Ali ne propustiti.
Zar bih vas ja lago?Ja bio u cipelkama i farmerici, kosulji musolinijevki, imo parfem, opro zub ili dva... uprtio zgodnu curu. Moradose me pustiti. Onda sam im se osvetio za Medacki Dzep! Sve patnje srpskog naroda osvecene su za Shveckim stolom koji je vise azijski.

*edited by mod
Khm, Khm.Nego jel vredi stvarno tolikog cimanja oko registracije? Posto nije kao da planiram da se nesto kockam tamo

henrik larsson
Khm, Khm.Nego jel vredi stvarno tolikog cimanja oko registracije? Posto nije kao da planiram da se nesto kockam tamo
Registracija je ostavljanje lične karte, popunjavanje application forma i slikanje. Da je glupo, jeste.Ali rulet je neviđeni adrenalin :)

Grunf
savic je precenjen, debelo.1 cenjeni forumas i moja malenkst overismo ga pre 2 dana.cekali smo 40 minuta da bismo dobili jagu koja raznja videla nije.meso i nije bilo lose, no spremano u rerni, bez sumnje.cene i nisu niske, krs od radze platismo 150 dingera po casici, salatu 150, kao i corbu.cena mesista je, gle iznenadjenja, 1500 dingera za kilo.jedva smo uspeli da iskukamo da dobijemo jagu, i to svega 700 grama.navodno 700...nismo se najeli, nikako. :(daklem, prosek, u najboljem slucaju!
tako vam ti treba, kad idete u te kafane za kamiondzije :P

ToniAdams

a jebiga, kad nije bilo mesta u onoj tvojoj ispod plavog mosta, za fini svet.

nisam ja

znachi ta azija u jugi je buffet..mah .. bojim se da bih se rasplinuo pri izboru

foto
tako vam ti treba, kad idete u te kafane za kamiondzije :P
Eh, da je za kamiondzije...Ta kafana je vise, nekako, za 1 specificnu vrstu uspesnih privrednika (PC korektnost me sprecava da je precizno imenujem).

Grunf

e, da zaboravih da pomenem... bio prosle nedelje u restoranu domace kuhinje. ne 'domace' u smislu da je srpska, nego 'domace' u smislu da je kuva penzionisana uciteljica. isto kao kuci. cene su skoro simbolicne, a klopa je sasvim ok. restoran se zove Crony, Dunavski kej 16. inace, zanimljivost je da je Crony u osnovi video produkcija, ali gazda neki posao nije mogao da naplati, pa je dobio opremu za kafanu u kompenzaciju. nije uspeo da je proda, pa postao kafedzija. sasvim zgodna varijanta za nekog koga mrzi da si sprema hranu, a nece bas svaki dan da jede fast food ili punjenu rolovanu vesalicu. da mi je usput, mislim da bih se tamo svakodnevno hranio. disclaimer: post nije namenjen bigej hostu, posto nemaju nista sto je grube texture i kestenjastog ukusa :P

ToniAdams

pa ima kuvarica za bigeja.

banatjanin
Malo Korzo update:
kompletna prepodnevna prozvodnja jedne seoske klanice, plantažin vranac (sa kravatom oko flaše!) i cepter pepeljara. metalna.i?čime da se fasciniram? dužinom roštilj kobasice?