Jump to content
Host

BG restorani

Recommended Posts

ToniAdams

ti zivis u kineskoj provincii, imas kineske restorane na svakom cosku, bole te uvo...

C žeton

Kad smo kod konjetine, Potkovica u Golsvortijevoj! Odličan konjski tartar biftek. Zapravo neznam nijedno drugo mesto sa ovom klopom. Ako još ima gde, al da valja, voleo bih da znam. Njihove konjske šnicle ili pljeske, šta već, nisam probo.Pojedosmo Zimzelena...!

ToniAdams

divljaci, jeli bi ljude, samo da je to nobles... <_<

ToniAdams

sva sreca pa samo imam krupne koske...elem, pricamo danima o jagi kod 'savica' blizu lakat krivine na putu za ns.bio neko?

C žeton

žao mi je, nisam bio tako skoro. Zadnji put sam bio u društvu iskusnih jagnjećih brigadira, koji su još uvek redovni gosti, pa bi trebalo da je i dalje ok. Meni je bilo dobro.

Edited by C žeton

ZokiAsov
uf, ti bas oskudno poznajes beograd, a? ja ne znam za neki skorije otvoren kineski restoran na konjarniku (a tu negde zivim), ali u ustanickoj ulici (cini mi se da na nju mislis pod 'kosa ulica') postoji jedan kineski restoran koji drzi kinez, za koji sigurno znam da postoji. nalazi se pored hotela srbija, u ustanickoj ulici. nekad je postojao i kineski restoran na pretposlednjoj stanici 31ice, kod poste, ali za njega nisam siguran da je vise tamo.
MP verovatno misli na restoran koji je bas skoro otvoren takodje u ustanickoj, ali na brdu, iznad okretnice 31-ca, malo iznad duffa i good fooda, otprilike preko puta pilenceta, odnosno skretanja za istocne kapije. Video sam par puta iz kola, ali mu ne mogu pomoci, oko imena.

adam

je li cemu dorian gray? rece mi par ljudi da je kao dobar al' nisu posebno pouzdani.

Mp40

Da, mislio sam na taj u Ustanickoj, zove se Fu Man iako jos nisu to istakli, poslao sam osobu da pita. Inace, odlican je restoran. BG poznajem bas dobro... ja sam beogracki studenat bivo.

ToniAdams

.

Edited by ToniAdams

Host
je li cemu dorian gray? rece mi par ljudi da je kao dobar al' nisu posebno pouzdani.
Prilicno dobra kuhinja, lep enterijer, ustogljena atmosfera i napumpane cene. Ne znam povod za odlazak u ovakav restoran, ja bih uvek radije otisao u "Knez" ako je svecaniji povod. Intimnija atmosfera, mnogo prijatniji konobari, odlicna vinska karta i slicno jake™ cene.BTW, juce sam se ubio od klope u onom turskom restoranu na uglu 27. marta i Takovske. Sta god da se naruci, donose odlican tarator, zanimljivu salatu od paradajza (cini mi se malo proprzenog?) i nesto poput pindzura. Glavna jela solidna, ali nista posebno. Kadaif sa mladim sirom prilicno dobar (mljac), mada mu je nedostajalo malo serbeta da bude idealan. Nisam imao vremena da proverim da li su nargile samo ukras, a ni kahvu i cajeve nisam overio. Ambijent simpatican, cene srednje. Lepo je uvece sedeti u separeima pored prozora i gledati na ulicu. Cak i pivo moze da se popije. Edited by BGhost

dig_chohano
Lepo je uvece sedeti u separeima pored prozora i gledati na ulicu.
I onda je značajno pogledaš u oči i veliš :"Nema vake ljepotice na cio korzo.". Lolo.

adam
Prilicno dobra kuhinja, lep enterijer, ustogljena atmosfera i napumpane cene. Ne znam povod za odlazak u ovakav restoran, ja bih uvek radije otisao u "Knez" ako je svecaniji povod. Intimnija atmosfera, mnogo prijatniji konobari, odlicna vinska karta i slicno jake cene.
nema nikakvog osobitog povoda osim sto me mami a malo je skup za otici bez pristojne preporuke. hvala svakako, otprilike sam tako nesto i ocekivao. ako bas ne budem mogao da odolim, mozda odem na neki kasni rucak... cisto da izbegnem najtezu vecernju sminku.

yolo

poslednji put kada sam bio u knezu a bejase od tada mnogaja ljeta, bila je racija u kafani, a glavni je kuhar buo uhicen jerbo su mu nasli prangiju u peci za picu. dosta mi je to spustilo ocekivanja od zerbske gastronomije an zeneral

henrik larsson

Utisci od Neše:Fino mesto, fin enterijer, brzi kelneri, klijentela uglavnom pristojnostojeći polusvet. Nas 5 primeraka prekaljene stoke smo iskusno naručili porciju dimljenog vrata (cca 50 cm u dužinu), 10 ćevapa na kajmaku i rebarca. Posle je pala i 1 dimljena bela, takođe od pola metra, čisto da se dotuče.Od pića je pala samo po dupla kruška za otvaranje buraga, nije se planiralo nešto ozbiljnije.Zaključak: osim veličine porcije, ok ali ništa posebno. Trpeza ima bolje meso, po mom skromnom mišljenju.