Jump to content
IGNORED

Koji digitalni aparat da kupim...G9 ili....?


yolo

Recommended Posts

@toni, od koja dva? i koliko kostaju jedan i drugi, novi?

 

 

aha, ti gledas eos 1100d i 1200d i slicne su im cene na amazonu i novi su, nisu polovni? i cena im je trista i kusur? koliko tacno jedan i drugi, tu gde gledas?

Edited by hoffnung
Link to comment

da me pitas, zasto je ovaj jeftiniji ne bih znao, a razlika u ceni je ocigledna. nista, bilo bi dobro da se neko javi i da razjasni ovu situaciju. btw toni, ti znas nemacki? vidim, sada kada si serovao ovaj link, amazon mi je bio na .de

 

cool :)

Link to comment

ps

ovde na mobitelskoj fotografiji pontijak je imao fantastičnih fotki, a nije da sam prvi put video tako nešto. i zato mi je uvek preporuka za nekog početnika mobilni, pa onda sve ostalo.

Ako imas ikakvog uticaja na njega-pontijaka, eno ga kaci na fb fotke iz madjarske, ima neke vredne konkursa ali on nece. Sokirana sam sta je uslikao (klizaliste na primer, kakva kompozicija, kontrast kao ulje na platnu da gledas....unbefuckinglievable!!!!)

Link to comment

cekbre, pa nije tada liz pjevala.

ili jeste?

 

prvi cert?

ostarilo se, ne secam se vise.

 

 

nije pevala ali njen muz svira neki qrac u massive attack, cini mi se bubanj.... ili bas?! prepoznao bi ga na slici, jedan sasuseniji matorac

 

 

edit - damon reece, bubnjar, imaju cerku. ovaj levo

 

5474718417_7d186a9be3.jpg

Edited by yolo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...