Jump to content
IGNORED

Totalna antipreporuka


korindjar

Recommended Posts

Kao što se Asimov prevrće u grobu nakon "I, robot" sa počivšim Vilom Smitom, tako se sasvim sigurno oseća i Mateson. Verovatno bi voleo da je mrtav.I ne bih više ništa imao da dodam na temu ovog sranja od filma.

Ehe. Jel moze mala analiza zasto je to remek delo? Ja bih rado pokusao pricati zasto mu je mesto na ovom topiku.
Nemoj.
Link to comment
  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    27

  • ToniAdams

    20

  • Ajant23

    19

  • Miralem

    16

QUOTE (El Guapo @ Feb 9 2008, 14:32) *AVP 2
realno, avp serijal je potpuni trash, ali alien-predator fanovi poput mene imaju dužnost da ih nontheless pogledaju i saznaju nove momente iz sage, kao npr. onaj o nastanku hibridnog stvorenja Predaliena :lol: Edited by Maistor
Link to comment
Cloverfield i Alien 4 su daleko od "svake antipreporuke". šta više, toplo ih preporučujem.
I ja ih preporucujem:a. onima koji nikad nisu odgledali nijedan Alien film (posle 4. dela nece ih zanimati prethodna 3)b. onima koji vole midless action u stilu Godzile (recycle, recyle and recycle again) :thumbdown:
Link to comment

Bilo bi dobro i objasniti (barem ukratko) zasto film spada u antipreporuku (ja upravo zavrsio skidanje 3:10 To Yuma pa ne znam da l' da gledam ili brisem :lol: ).Isto tako, nije isto 'meni se ne svidja' i 'nikom se nece svideti' (sto bi bila antipreporuka, jelte)

Link to comment

Taj film ubija sve ono sto je magicno u westernima. Kada bi kojim slucajem zamisljao najkomercijalniji moguci scenario za vestern za ukuse tinejdzerki i metroseksualnih japija to bi izgledalo upravo kao 3:10 to Yuma, verzija 2007.

Edited by Hustler
Link to comment

Dobar ti kod.Nego: mene je American Gangster razočarao. Očekivao sam mnogo više, a rezultat je scenaristički, ali i režijski polovičan. Denzel se nije razmahao, kao ni Krou. Vinjeta Armana Asantea je briljantna, ali je takvih detalja moralo biti mnogo više da bi opravdalo epitet black Godfathera, kako su mediji krstili ovo ostvarenje.Ovo nije antipreporuka, pogotovo ne totalna, ali jeste upozorenje za one koji se prime na recenzije. Mogao je Ridli Skot i mnogo bolje. Uostalom, 2007. je imala nekoliko filmova koji bacaju u senku sve što je snimljeno u proteklih 5 godina u US of A, možda bi neke druge godine American Gangster ostavio daleko bolji utisak na mene.edit: typoneze

Edited by vasudeva418
Link to comment
Taj film ubija sve ono sto je magicno u westernima. Kada bi kojim slucajem zamisljao najkomercijalniji moguci scenario za vestern za ukuse tinejdzerki i japija koji se briju to bi izgledalo upravo kao 3:10 to Yuma, verzija 2007.
aj ne seri bre.. kolko puta ches da izmenis taj post
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...