Jump to content
IGNORED

Totalna antipreporuka


korindjar

Recommended Posts

+1 za Intervju. očekivala lejmericu i glupotinju punu dick & fart džoukova, ali ovo je stvarno prejadno.u rangu onog morona sendlera i onog drugog buljavog i frćkavog idiota što priča sa životinjama a niije doktor dulitl. baš bulevar od filma.

i uopšte mi nije jasno što internet toliko voli franka, ovog džonu džonasa i onog trećeg mentola iz vuka sa volstrita. pih.

ko pogleda ovaj film ne zaslužuje da ima slobodnog vremena. u tu grupu i sebe uključujem. 

Link to comment
  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    27

  • ToniAdams

    20

  • Ajant23

    19

  • Miralem

    16

Bravo, Joshua. Upravo sve to.

 

Meni je ovaj film pokazao koliko J. Franco u stvari ne glumi, ili makar ovde to ne čini, već samo biva prenaglašenim əbnakšs sobom.

 

Žao mi što je Seth Rogen do guše u ovome, jer može on i bolje.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

The Family (2013). Kakva glupost. Glumačka postava je (bila) obećavajuća: De Niro, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones. Kad ono - 1 veliko sranje. Uglavnom se ništa ne dešava. A kada se dešava, bolje da se ne dešava.

Link to comment

Meni su draži Peter Segal, Nancy Meyers i David O'Russell nego idiotska tupljenja polukanadskih feministkinja i filizofa i kreveljenje ala Will Ferrell, tebi nisu...

 

Inako mi se komedije mahom svode na Francusku ovih godina...

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...