Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

najbolja epizoda ikada. i to lagano kako je izdominirala.

 

sve nelogicnosti i gluposti tokom ovih 7 sezona i 5 epizoda(mada budimo realni, svaka epizoda 8. sezone pojedinacno je gluplja od prethodnih 7 kolektivno)  su se tukle koja je najveca.

 

i onda je dosla posednja epizoda i rekla "hold my bear"

 

ono objasnjenje Losta da ih je debeli sve pojeo ima mnogo vise smisla od ovog sto su iskenjali 

Link to comment
On 15.5.2019. at 0:16, goofs said:

Bolje i Gendri nego Fikus Bren.

 

Al nece biti Gendri, u ovom trenutku niko ne dane pet para na nasledno pravo, a Gendri nije lord i ne zna nista o lordovanju.

Kuku si ga lele al ga ureče :D

Link to comment

kakvo finale, e ovako se završava serija! plus moj omiljeni lik osvojio šampionat, bran the broken :Hail:

bile su mi malo spore i dosadnjikave prve četiri sezone, ali ovo sve posle toga - čista majstorija! 

 

@Vila Šindivila

zvuči kao da znaš o čemu pričaš, znači moraćeš polako sa njima. ja ih učim pravilu ofsajda od 2017. pa ti vidi. ali dobri su generalno, prostodušni....

Link to comment
50 minutes ago, MayDay said:

Vini, mnogo je glupo. Mnogo. :cry:

 

Razumem te, sestro slatka, ali razumi i ti schadenfreude nas koji govorimo da je mnogo glupo već sto godina unazad.

 

Govorili, upozoravali, pozivali na pravednički džihad, ali svet sluha nije imao!

 

hqdefault.jpg

 

I sad ste shvatili da je glupo? Posle čitave decenije of eating shit and asking for more? Sad vam se plače od muke? Sad ste otkrili Preston-style takedowns i Reddit memes?

 

giphy.gif

 

Bojim se da vam je angst debelo zadocnio. Došao je ne poslednjeg, nego najposlednjijeg dana.

 

Link to comment

serija je, da se fanovi ne naljute, mora se priznati, imala svoje velike mane i propuste, ali bolji kraj niko nije mogao da zamisli

 

sad cu da skuvam kafu pa natenane procitam topik od prve strane do poslednje, da vidim sta vi mislite

Link to comment
23 minutes ago, Filozof manijak said:

Ali si i dalje konzument proizvoda cock merchantsa :D

Molim lepo, ja od početka konzumiram samo ono što sa svojih deset prstiju pošteno ukradem u međunarodnim vodama. Evo jedan artist's rendering mog procesa:

 

LOTC-by-GRAFIT-Studio.jpg

 

Istini za volju, poslednjih par sezona me je zamrzelo čak i da torrentujem pa pogledam dan kasnije na HBO kad ga već bezveze imam. Jedva čekam večeras da vidim šta je to što triggering the nerds :fantom: 

 

Link to comment

Vi koji ste gledali tu posljednju epizodu sve smrdljivijeg sranja, a ne klipove na yt kao ja, jesu li Dothraki popizdili načisto zbog ubojstva svoje Khaleesi ili su slučajno baš tad otišli negdje pasti konje i onda ih više nitko nikada nije vidio, čak ni Bran the Token?

 

 

Link to comment
1 minute ago, morgana said:

dajte taj kraj u tri kratke recenice, za nas sto nas got ne zanima ali volimo da se kurcimo da znamo.

 

+1

 

ja se doduse kurcim kako ne znam ali voleo bih da znam onako cisto za sebe

Link to comment
6 minutes ago, Roger Sanchez said:

Vi koji ste gledali tu posljednju epizodu sve smrdljivijeg sranja, a ne klipove na yt kao ja, jesu li Dothraki popizdili načisto zbog ubojstva svoje Khaleesi ili si otišli negdje pasti konje i onda ih više nitko nikada nije vidio, čak ni Bran the Token?

 

Dotraki biraju novog poglavicu čim umre stari. Nema kod njih emocija i oplakivanja, odmah se viđenije glave pošibaju pa pobednik vodi ili ako bude bara-bara onda se pleme pocepa u više malih

Kako bi ti to snimio? Imaš neke ideje i predloge?

Link to comment
1 minute ago, morgana said:

dajte taj kraj u tri kratke recenice, za nas sto nas got ne zanima ali volimo da se kurcimo da znamo.

 

ja nisam gledao ali samo od čitanja spoilera i ove teme... pet rečenica

  • Džon rokne Deneris, poslednji preostali zmaj istopi dahom gvozdeni presto i odleti s njenim telom.
  • Njene trupe se vrate preko mora da uvode demokratiju po Slobodnim Gradovima.
  • Džon je osuđen na sever kao kraljoubica i odlazi da se nađe s Tormundom i Duhom.
  • Bran je izabran kao novi kralj i ima novo Malo Veće u kome su Tirion, Bron, Sem i Davos.
  • Sansa se proglašava za kraljicu Sjevera i otcepljuje.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...