Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Podseti me ovo na Lost na mnogo načina... škokski primer šta ne treba raditi sa dobrom pričom. Neshvatljivo mi da nisu mogli bolje.

 

laku noć :)

Edited by mraki
Link to comment

Ovo je takvo djubre, da nisam ni svesna sta sam gledala.

Pa dok sam citala leakove delovalo bolje nego ovo sranje...parodija, smehoteka, sta je...oni dijalozi, one recenice...jjjuuu juuu odoh da se umijem

 

 

 

 

 

 

Link to comment
19 minutes ago, Valkyrie said:
  Hide contents

Ali, najbolje što nekog zapravo boli kurac (kad moram tako da kažem) šta hoće tamo neki Unsullied pa kao, da se ispoštuju, i nek Džon crkne ako treba.

Veće staraca koje je izabralo Brana je za nijansu manje smešno od Malog Veća koje je kao neki humor rilif, šta god one "fore" bile. 

Džon je definitivno tragičar, da ne bi na kraju Tormunda i Ghosta :wub: lepo bi se roknuo gore na Zidu. 

 

Haha, da, Bran, kaže Malom Veću "samo vi radite, ja ću da vidim šta radi Drogon", to samo da ih podseti da on vidi sve i zna sve, ne kapiram?? 

 

 

Spoiler

Smesnije je sto Deni nema zastitu, nakon sto je jos od prosle epizode guslala Jonu o strahu videci da nema puno poverenje, i sada mu se baca u narucje.:laugh:

 

Scenaristi na kraj stavili Brana kao vrhunskog master planera, sve je tacno onako kako je trebalo da bude. Nema niste gluplje od determinizma koji ne sledi logiku price, nego, eto, tako je moralo biti.

 

Link to comment

Хахахахахахаха сто ли им милих мајки јебем. Каква су они говна. Дебели ако има грам образа треба да се одрекне овог срања.

Link to comment
16 minutes ago, theanswer said:

Prevazislo je i najgora ocekivanja. Toliko je lose da me je sramota bilo dok sam gledao.

Spoiler

Edmur bi bio dobar tvist ali znalo se da ko se prvi javi nema sanse. Da mi je neko rekao za ovo pre osme sezone rekao bih da je dosta lose, ali je cela osma sezona smanjila ocekivanja znatno pa mi je u neku ruku dovoljno to sto nema Sanse i KLu. 

 

Doduse to je nije sprecilo da sama samcijata protivreci paaa svima. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...