Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

57 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Get hype™.

 

6sg8gyq7nyy21.jpg

Ja cu seriju ispratiti kako sam i na kraju svake sezone. Gledacu live i naspremacu hrane. :D 

 

Primiricu se oko 11pm da malo spavnem, posto finale traje do 5am. 

 

Iskreno, nije mi vise vazno kako ce oni da raspetljaju ovu seriju. Medjutim, odgledacu dostojanstveno jer su mi ipak pruzali lepe emocije ranijih godina, sokove (nama ekstrovertima su eksterni sokovi od vitalnog znacaja) i materijal za drustveno povezivanje sa nepoznatim ljudima. We had joy, we had fun, we had seasons in the Sun...

Link to comment

 

39 minutes ago, MayDay said:

Iskreno, nije mi vise vazno kako ce oni da raspetljaju ovu seriju.

 

You're no true knight :dry:

 

41 minutes ago, MayDay said:

nama su eksterni sokovi od vitalnog znacaja

 

I nama su!

 

1153__151822.png

Link to comment
46 minutes ago, MayDay said:

Medjutim, odgledacu dostojanstveno jer su mi ipak pruzali lepe emocije ranijih godina, sokove (nama ekstrovertima su eksterni sokovi od vitalnog znacaja) i materijal za drustveno povezivanje sa nepoznatim ljudima. We had joy, we had fun, we had seasons in the Sun...

 

Heroji a ne zločinci :cry:

Link to comment

Je l' ikada neka serija privukla toliko bandwagonera pred kraj kao ova? Jeste popularna godinama, ali kao da je sad sve eksaliralo do besvesti

Edited by Giggsy
Link to comment

Breaking Bad? To je jedino sto mi pada na pamet. Ali mislim da nije bila ovoliko hajpovana kao GoT, takodje imala je mnogo manje bendvegon-reliable likova kao Kalisi, Dzon i ostali klinci. I bila je jedno 19x bolja.

Link to comment

Evo gledam reprizu i ne znam... Živo me interesuje sad kad bude nefterparty™ da li će Deneris da se opasulji šta je uradila ili će biti, u, 'ste videli kako sam im jebala kevu?! 

Na drugo gledanje totalno je brutalno, muka me ufatila. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...