Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ajde ruka, ali Dothraki sad slede Grey Worma [emoji38] Sigurno još nose one gunjeve koje su nabacili na Severu, pa u njima posle jahali i kroz topli King's Landing. Sad će to da postane moda i na Essosu.
A u trejleru pada sneg na pustinju oko KL iz prošle epizode :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Znaju čobani esoski, to oseti kad će da stegne mraz... a ne ko urbani kingslanđanski hipsteri, gola ramena, svila i kadifa...

 

Lepo je što smo raskrstli sa idejom da zima i zombiji imaju ikakve veze jedno sa drugim, to je dakle bila čista koincidencija, mogli su da krenu u najezdu i u sred leta.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

The council kind of forgot that the Wall has fallen, the white walkers are destroyed, and wildlings are our friends now?

 

Kakav crni Night's Watch? Ili možda Knights Watch nije typo, možda je u pitanju reality show u kom se najzgodniji vitezovi Westerosa bore za prestižnu Loras Tyrel nagradu?

 

I ja sam hteo da pitam kada sam prvi put pročitao to za Night's Watch, čemu koji kurac to služi sada? Očekivao sam da će u 4. epizodi kraljevskim proglasom da ukinu Night's Watch, i da to obznane rejvenima kroz svih 7 kraljevstva, time podvlačući veliku pobedu nad mrtvima i NK. Ali ne, debili ni ne kapiraju za šta služi jebeni Night's Watch :isuse:

Link to comment

ovaj kraj je još gluplji nego što sam u početku mislio 

 

jedino ima smisla za arju. jer je ona ona princeza što je išla west of westeros zaboravih kako se zove

Edited by theanswer
Link to comment

Realno.

 

Ja sam mislio da je užasno glupo ono od pre dve godine, da Dany zagine na porođajnoj postelji, Jon zbog pogrešnog parkiranja u Dragonpitu punom wildfire, a onda im na prestolu sedi mala ćerka čiji je regent Tyrion.

 

Ovo je brat bratu duplo gluplje.

Link to comment
 

Дакле Ходор је загинуо држећи врата не би ли Бран постао краљ након што Калиси спржи Рагусу?

Невјероватно глуп расплет, како није било никога да им каже да то нема никаквог смисла јбт

[\spoiler]

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
ovaj kraj je još gluplji nego što sam u početku mislio 

 

jedino ima smisla za arju. jer je ona ona princeza što je išla west of westeros zaboravih kako se zove

Na zapad je išao legendarni kralj Brendon Stark sa većinom svoje flote i nikad više nije viđen. Nakon toga je njegov sin Brendon the Burner spalio svu ostalu flotu i od tad sever nema jaku mornaricu smile.png A ti misliš na Nimeriju, kraljicu Rojnara koja je sa 10000 brodova došla iz Esosa u Dornu...

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
22 minutes ago, arheolog1981 said:

Na zapad je išao legendarni kralj Brendon Stark sa većinom svoje flote i nikad više nije viđen. Nakon toga je njegov sin Brendon the Burner spalio svu ostalu flotu i od tad sever nema jaku mornaricu smile.png A ti misliš na Nimeriju, kraljicu Rojnara koja je sa 10000 brodova došla iz Esosa u Dornu...

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

 

 

porbkao sam rejnis i elisu farman. nije princeza nego elisa. 

 

elisa farman je bila u vezi sa rejnom targarien, proputovali su westeros i završile na dragonstone-u. na dragonstone-u elisa pošto rejna neće sa njom da ide na zapad, napusti je i ukrade 3 zmajeva jajeta i posle ih proda u pentos.. od tih para napravi brod sunchaser kojim ode na zapad. ta jaja su ova 3 zmaja. 

Edited by theanswer
Link to comment
 
porbkao sam rejnis i elisu farman. nije princeza nego elisa. 
 
elisa farman je bila u vezi sa rejnom targarien, proputovali su westeros i završile na dragonstone-u. na dragonstone-u elisa pošto rejna neće sa njom da ide na zapad, napusti je i ukrade 3 zmajeva jajeta i posle ih proda u pentos.. od tih para napravi broj sunchaser kojim ode na zapad. ta jaja su ova 3 zmaja. 
E to nisam znao :) Jel Martin piše o tome u Fire & Blood? Pošto to nisam čitao...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, arheolog1981 said:

E to nisam znao :) Jel Martin piše o tome u Fire & Blood? Pošto to nisam čitao...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

 

aha

 

to je nekih 250 godina pre dešavanja iz got

 

elisa je na kraju otputovala sa 3 broda, sa nekih od hajtauera ali su se oni vratili, tj samo se jedan brod vratio, a sudbina elise ostaje nepoznata. mada spekulišu da je ona oplovila kuglu i završila kao kvejt, al to je već..

 

 

 

 

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

ovaj kraj je još gluplji nego što sam u početku mislio 

 

jedino ima smisla za arju. jer je ona ona princeza što je išla west of westeros zaboravih kako se zove

Ух....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...