Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

14 minutes ago, ZerrorR said:

Koliko, po knjigama, Arja Bezlicna ima godina?

 

1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Nešto tipa 11-12 na početku serijala. A do sedme knjige nije prošlo je više od godinu-dve.

 

9 na početku, sada (peta knjiga) 11

 

Često smetnem sa uma koliko su Starkova deca i dalje mlada u knjigama

Link to comment
2 hours ago, Host said:

Odlicna epizoda :hail: 

 

Zaokruzeni su odnosi izmedju likova, umesano malo patetike pred odsudnu bitku (bas kako i treba da bude) i pokazana je cehovljeva prangija. Nema sanse da ne bude neka WW diverzija u kripti, najbezbednijem mestu u Vinterfelu. Ne verujem da ce obracun sa NK sabiti u jednu epizodu, previse tu ima materijala za raspetljavanje. 

 

Od danas sam i zvanicno team Sansa. Kome smetaju jaki zenski likovi ima mlohavu pisu.

Ovo je 1/1, toliko je očigledno da boli. Takođe, sasvim je jasno da će barem jedan od dva brata Lanistera preživeti bitku, jer zaplet sa Bronom ne bi imao nikakvog smisla bez njih, što opet implicira pozitivan ishod bitke po žive. Pored ovoga, uveren sam da Džora umire junačkom smrću, nakon što Semovim mačem bude uradio neko herojsko delo. Zato je i dobio mač. Mislim da ćemo se i sa Brijenom pozdraviti u sledećoj epizodi, kao i sa Theonom i Sivim Crvom.

 

Link to comment
24 minutes ago, Ayatollah said:

... Mislim da ćemo se pozdraviti u sledećoj epizodi i Sivim Crvom.

 

 

Misliš da mu neće nekom mađijom izrasti sivi crvić i obezbijediti mu 1 hepiend sa Misandei? :cry:

Link to comment
1 hour ago, FPLS said:

Jos jedan dosadni filler, sve bitno je moglo stati u 5 min.

 

Valjda od sledece krene nesto da se desava... 

što jes, jes, razvukli su radnju u prve 2 epizode koja je mogla da stane komotno u pola sata

- highlight epizode je pojavljivanje duha :happy: već sam se pitao da nije negde zaginuo offscrean, velika je dilema kako će reagovati sada kad mu gazda ima novog krilatog ljubimca :happy: hoće li sagoreti od ljubomore

Link to comment

Bolje i za nju i za njega, ne bi im veza opstala. Ona mala bezimena Oliverica Tvist ce da ucini neko herojsko delo andergraund. Gine Djora cim se pred bitku sastao s rodjakom i dobio mac. 

Edited by Malvo
Link to comment
22 minutes ago, gone fishing said:

što jes, jes, razvukli su radnju u prve 2 epizode koja je mogla da stane komotno u pola sata

- highlight epizode je pojavljivanje duha :happy: već sam se pitao da nije negde zaginuo offscrean, velika je dilema kako će reagovati sada kad mu gazda ima novog krilatog ljubimca :happy: hoće li sagoreti od ljubomore

Nemaju pare i za CGI zmaja i za CGI Ghosta u istoj epizodi... 

Link to comment
4 hours ago, Host said:

Odlicna epizoda :hail: 

 

Zaokruzeni su odnosi izmedju likova, umesano malo patetike pred odsudnu bitku (bas kako i treba da bude) i pokazana je cehovljeva prangija. Nema sanse da ne bude neka WW diverzija u kripti, najbezbednijem mestu u Vinterfelu. Ne verujem da ce obracun sa NK sabiti u jednu epizodu, previse tu ima materijala za raspetljavanje. 

 

Od danas sam i zvanicno team Sansa. Kome smetaju jaki zenski likovi ima mlohavu pisu.

Ово као кад Покојини Руксо тролује на фудбалу.

6 minutes ago, ZerrorR said:

Nemaju pare i za CGI zmaja i za CGI Ghosta u istoj epizodi... 

Није нешто да је Гоуст био скуп. А како је бесмислено уведен после пар сезона ниоткуда...:isuse:

Link to comment
Just now, porucnik vasic said:

Није нешто да је Гоуст био скуп. А како је бесмислено уведен после пар сезона ниоткуда...:isuse:

Kolale su glasine da ga je Deni odrala i od njega napravila svoju belu bundicu. Ovo je valjda da se opovrgnu te glasine...:fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...