Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

1 hour ago, Host said:

Aha, ti si od onih kojima sve mora da se objasni? Nece nista, Night King je MacGuffin. 

 

Ti si vec objasnio, sa citizen kane perspektivom:smiley_hail:

Povezati to sa serijom koja je odavno prestala da vodi racuna o detaljima a bogami i o svemu ostalo, zaista sampionski

 

Edited by Escalade
Link to comment
28 minutes ago, goofs said:

Meni je cela ta njena trudnoca vrlo neuverljiva, rekao bih da ju je izmislila jer joj je to pasovalo u datom trenutku. A i prorocica nije nista govorila o cetvrtom detetu.

Bila je trudna. Samo ne znam da li je namerno pobacila kad je raskrstila sa Džejmijem ili spontano. 

Proročica joj nije pričala ni o prvom detetu, onom koje je rodila Robertu ali je umrlo. 

Link to comment

Sjajna uvodna epizoda za sezonu od 12 epizoda. Ovako sa samo 6, baš i nije.

Najbolji trenutak je kada Bran na samom početku epizode na neki nepotreban bickering dijalog kaže "Dosta više, nemamo vremena za ovo."

Nažalost nisu ga poslušali u nastavku epizode.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Bila je trudna. Samo ne znam da li je namerno pobacila kad je raskrstila sa Džejmijem ili spontano. 

Proročica joj nije pričala ni o prvom detetu, onom koje je rodila Robertu ali je umrlo. 

 

Kad joj je onaj debil rekao (jedva cekam da mu Yara golim rukama iscupa srce) kako ce joj napraviti dete, ona se nekako sa tugom u ocima uhvatila za stomak. Definitivno je ili pobacila ili nije ni bila trudna

Inace, Sansa-kraljica, uzivao bih da to vidim. :happy:

Link to comment

dojajno je i kako je bata đora doveo svevišnju da upozna debelog šaljića, a nije otišao da upozna svoju nećaku (?), glavu njegove kuće koju je svojevremeno osramotio.

Link to comment

Pogledao, i moram da se samocitiram:

3 hours ago, Weenie Pooh said:

:puke: 

 

Sansa se bukvalno celu seriju šlepa za nekim od kako je tatu izgubila. Prvo je Cersei vukla okolo kao taoca, pa je Hound morao da je spasava, pa je Tyrion štitio jadnu i nevinu, pa je Littlefingeru služila kao proxy za svoju pokojnu majku, pa ju je onda ničim izazvan uvalio Remziju Boltonu, pa je onda uštrojeni Theon odlučio da je spase, pa ih je onda Brienne oboje spasla, pa je onda jahala polubratu na kičmi, pa je onda opet Littlefinger spasao, pa je onda sestra u poslednjem trenutku odlučila da je ne ubije nego da ubije Littlefingera. 

 

U pitanju je besmislen niz događaja kroz koji je prošla na čistu sreću, potpuno pasivno, nikad ne radeći bukvalno ništa (osim što je mestimično davala dozvolu raznima da je vade iz govana). A sad odjednom, taj niz se predstavlja kao neki character development! Kao, razvila se od glupe entitled devojčice kojoj drugi upravljaju životom pa sve do glupe entitled devojke kojoj drugi upravljaju životom. Ti jadi mlade aristokratkinje su je navodno učinili nekim zajebanim igračem? How yes no.

 

Najpametnija žena na svetu, kaže Arya za sestru :lol: Daj neka mi neko navede bar jednu pametnu stvar koju je Sansa ikad uradila, samo jednu.

 

Da nije možda pametno bilo ono kad je Džonu srala "Remzi će te prejebati, ne znaš ti njega, zašto ne slušaš mene, ja ga znam u dušu pa ti stoga predlažem... 404 Advice Not Found"?

Ono kad mu je prećutala da stiže Littlefinger sa pojačanjima i zamalo donela pobedu Boltonima?

Ono kad je nasela na debilni plot istog Littlefingera i umalo se uzajamno poubijala sa sestrom?

Ono kad je odjebala Brienne u onoj kafani i otišla sa Littlefingerom da se uda za Remzija?

Ono kad je prećutala da je Littlefinger bacio njenu tetku kroz Moon Door? 

Ono kad je tužila Neda Starka kod kraljice iz odanosti dragom Džofriju?

Ono kad je lagala da optuži sestru i tako nehotice ostala bez vuka?

 

Uzmeš najvećeg debila na svetu, najpasivniji najnemoćniji lik, i proglasiš ga za arhetip promućurne, snalažljive, samostalne žene. Cock Merchants, ladies and gentlemen!

 

Link to comment

On screen, mislim da nije upoznala nijednu gluplju od Sansice.

 

Ona glumica je bila pametnija. Waifu je bila pametnija. Brienne je bila pametnija. Catelyn je bila pametnija. Čak je i 1 Cersei bila pametnija. 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pogledao, i moram da se samocitiram:

 

Najpametnija žena na svetu, kaže Arya za sestru :lol: Daj neka mi neko navede bar jednu pametnu stvar koju je Sansa ikad uradila, samo jednu.

 

Da nije možda pametno bilo ono kad je Džonu srala "Remzi će te prejebati, ne znaš ti njega, zašto ne slušaš mene, ja ga znam u dušu pa ti stoga predlažem... 404 Advice Not Found"?

Ono kad mu je prećutala da stiže Littlefinger sa pojačanjima i zamalo donela pobedu Boltonima?

Ono kad je nasela na debilni plot istog Littlefingera i umalo se uzajamno poubijala sa sestrom?

Ono kad je odjebala Brienne u onoj kafani i otišla sa Littlefingerom da se uda za Remzija?

Ono kad je prećutala da je Littlefinger bacio njenu tetku kroz Moon Door? 

Ono kad je tužila Neda Starka kod kraljice iz odanosti dragom Džofriju?

Ono kad je lagala da optuži sestru i tako nehotice ostala bez vuka?

 

Uzmeš najvećeg debila na svetu, najpasivniji najnemoćniji lik, i proglasiš ga za arhetip promućurne, snalažljive, samostalne žene. Cock Merchants, ladies and gentlemen!

 

 

Bas zato bi bila fora da na kraju ostane samo ona. 

Vise mi ide na zivce Mother of Dragons sa svojim kurcevitim "I am the chosen one" stavom. Cak je i Jonu zapretila da ce mu i sestru ubiti  ako joj se ne pokloni. Navijam da zagine, makar i Sansa sela na tron

Link to comment
Just now, Giggsy said:

Vise mi ide na zivce Mother of Dragons sa svojim kurcevitim "I am the chosen one" stavom. Cak je i Jonu zapretila da ce mu i sestru ubiti  ako joj se ne pokloni. Navijam da zagine, makar i Sansa sela na tron

 

Ma da, svi zvuče apsolutno nepodnošljivo, što jedino može da znači da su scenaristi imbecili. Svo to poziranje i glumljenje ludila... Mi smo se zakleli na vernost ovom kralju, ne onoj kraljici, ne može to tako, sad ću da idem u svoj dvor da se tamo durim i čekam da me zombiji izjedu.

 

A i Mau koja je lično videla zombije, čak im i jednog zmaja ostavila - jebe se njoj što je apokalipsa ante portas, njoj je prioritet da je Sansa Stark ispoštuje :isuse: Koga realno boli dupe za Sansu Stark i zašto? Ko je na Severu njoj lojalan? Zašto je nisu prosto spakovali i poslali na letovanje u Dorne čim je počela da im serenda?

 

Link to comment
meni je najlepse bilo kako se debeljak brzo oporavio od losih vesti
Kojih loših vesti? Umesto prognanog 13og praseta postao je glava kuće, potencijalno glavni maester u najmanju ruku lord.

Ali da valjda će da umre.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...