Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Štaznam, ja koliko stižem da ispratim hajp, jedva da ga uopšte ima u poređenju sa prethodnim sezonama. 

 

Možda grešim, ali utisak mi je da se i tim najširim narodim masama odavno smučilo preko svake mere. Ne baš tako davno kao nama elitistima :nobles: ali ipak, jebe im se za suptilne nagoveštaje o N+1 smrti Kita fucking Haringtona.

Link to comment
33 minutes ago, goofs said:

Ne znam kakav je mindset prosečnog gledaoca, ali meni više uopšte nije bitno dal će neko zglajznuti ili ne. Bubi će preživeti jer je već umirao, za glavatu jedino čekam da vidim (moj pik je da će umreti), za ostale mi se fućka, neka ginu svi, ako može Sansa prva.

 

Sansa će preživeti sigurno

 

Mislim da Arja i Deni ginu skoro 100%

Edited by theanswer
Link to comment

Da, sadly, i Sansa i debeli Sem su na visokoj lestvici kandidata za preživ.

 

Bila je ona priča da je Martin hteo da ubije Arju ali je to omiljeni lik njegove žene i kao zabranila mu.

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

Štaznam, ja koliko stižem da ispratim hajp, jedva da ga uopšte ima u poređenju sa prethodnim sezonama. 

 

Možda grešim, ali utisak mi je da se i tim najširim narodim masama odavno smučilo preko svake mere. Ne baš tako davno kao nama elitistima :nobles: ali ipak, jebe im se za suptilne nagoveštaje o N+1 smrti Kita fucking Haringtona.

 

:D 

 

Pa da, prelazi u distorzuju koju skoro svi mogu čuti. 

Vreme je za kraj serije pa onda scenaristi opet u stres mod da smisle nešto novo još bolje, brže, jače i intenzivnije.

 

Mis'im, to je sasvim normalno. Ima nas sedeam i po milijardi na planeti. To je neshvatljivo velik broj ljudi. I Povezani smo bolje nego ikad. Internet će promeniti svet barem koliko su to učinile renesansa ili industrijska revolucija.

Link to comment
45 minutes ago, Weenie Pooh said:

Štaznam, ja koliko stižem da ispratim hajp, jedva da ga uopšte ima u poređenju sa prethodnim sezonama. 

 

Možda grešim, ali utisak mi je da se i tim najširim narodim masama odavno smučilo preko svake mere. Ne baš tako davno kao nama elitistima :nobles: ali ipak, jebe im se za suptilne nagoveštaje o N+1 smrti Kita fucking Haringtona.

Мршав им је хајп у праву си.

Link to comment

Meni je super bio Guardians of the Galaxy. Mis'im, zelena cica, lepa. Volim zelenu boju a volim i cice. :happy: 

Pitka priča i solidan humor, šta'š više?

Meni je ceo Marvel Cinematic Universe skroz OK. I Iron Man i ostalo. Čekam da objave drugi deo Avengersa pa da zbindžujem. Nisam još odgledao neke, onaj Dr Strange i još neki.

No, meni je i druga sezona J. Jones sasvim dobra. Nisam zahtevan.

Link to comment
5 hours ago, Escalade said:

ako je suditi po trejlerima sezona ce biti teska banana

За разлику од сезоне пре ње која је била...тешка банана.

Link to comment
11 hours ago, porucnik vasic said:

За разлику од сезоне пре ње која је била...тешка банана.

 

 

za ovu su se duze spremali:fantom:

Link to comment
20 hours ago, Weenie Pooh said:

Oh noes, Longclaw!

 

Da nije Jon Sow možda... nije valjda... a da nije... greeemlin mrrrtav? :ph34r: :yawn2: 

I Džejmijeva zlatna ruka je u snegu. 

Teaser je ovo, ne trailer, može da bude al ne mora da znači. 

Jon Snow preživljava 100%, mislim kad je mogla cela Boltonova konjica da prođe kroz njega i da ga ne okrzne onda jebiga. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...