Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

1 minute ago, James Marshall said:

Jbt je li ovo pisala neka čistačica iz Paragvaja koja je gledala kroz ključaonicu, pošto je ovo napisano teško čitljivo, nisam siguran ni da je na engleskom :lol:

 

to je prevod sa španskog. taj video što lik okači skinu ga odmah. ima i duža verzija baš sve kako je lik pričao, ali u suštini je ovo, nema nikakvih konkretno stvari koje su drugačije ili bitno drugačije

 

a da je epizoda grdna, pa naravno da je grdna, svaka će biti grdna. mislim, nije da nismo gledali d en d pisanje do sad

Edited by theanswer
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Bugger me with a bloody spear :isuse: Oni misle da se opsidijan kuje, da kovač može da napravi šta hoće od njega.

А оно кад сам Сем пита нешто Сема?:D

Link to comment
4 minutes ago, Escalade said:

epizoda je pola reunion pola seksualna tenzija

leak je real, ima taj odor

 

nema sumnje da je leak real, to je isti lik koji je pravio te klipove od šeste sezone. on je sve već video, sad samo izbacuje pomalo. 

Link to comment
51 minutes ago, porucnik vasic said:

А оно кад сам Сем пита нешто Сема?:D

 

50 minutes ago, theanswer said:

to je typo, ta scena ide preko džore. 

 

Typos na stranu, fenomenalno je što Tyrion i Varys razgovaraju na temu "Kako li će Sam Tarly primiti vesti da mu je Mau Dau spržila tatu i brata?"

 

Sam fucking Tarly, kog njih dvojica nikad nisu sreli niti im je po bilo kom osnovu bitan za bilo šta. Valjda su gledali seriju pa znaju za njega i njegove nebitne podzaplete.

Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

 

nema sumnje da je leak real, to je isti lik koji je pravio te klipove od šeste sezone. on je sve već video, sad samo izbacuje pomalo. 

 

kace ostalo?

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

Typos na stranu, fenomenalno je što Tyrion i Varys razgovaraju na temu "Kako li će Sam Tarly primiti vesti da mu je Mau Dau spržila tatu i brata?"

 

Sam fucking Tarly, kog njih dvojica nikad nisu sreli niti im je po bilo kom osnovu bitan za bilo šta. Valjda su gledali seriju pa znaju za njega i njegove nebitne podzaplete.

 

kao prvo koji sam ja kurac stavljao ono u spojler :D

 

kao drugo, haotično je napisano pa nisi razumeo. kad kaže according to him misli na lika koji je pričao na videu, ne na tiriona i varisa

 

@Escalade pojma nemam... pratim na redditu 

Edited by theanswer
Link to comment

Leak je toliko retardiran, da je skoro sigurno potpuno tačan. Ne bih se iznenadio da Night King u trećoj epizodi ressurectuje Neda Starka iz kripte u Winterfellu, i da on pobije svu svoju decu u zamku. U petoj epizodi undead Džofri presuđuje Cersei...

Edited by Ayatollah
Link to comment
4 minutes ago, Ayatollah said:

Leak je toliko retardiran, da je skoro sigurno potpuno tačan. Ne bih se iznenadio da Night King u trećoj epizodi ressurectuje Neda Starka iz kripte u Winterfellu, i da on pobije svu svoju decu u zamku. U petoj epizodi undead Džofri presuđuje Cersei...

 

postoji teorija po kojoj arja iz trejlera beži od nekog od mrtvih jer nikad tako nije bila uplašena. logično bi bilo da to bude Ned :D

Link to comment
11 hours ago, theanswer said:

kao prvo koji sam ja kurac stavljao ono u spojler :D

 

kao drugo, haotično je napisano pa nisi razumeo. kad kaže according to him misli na lika koji je pričao na videu, ne na tiriona i varisa

 

Ah, samo je još meta commentary falio da se formira kompletan utisak.

 

Bez obzira, scena u kojoj Dany traći vreme da kaže Samu bilo šta ne može a da ne bude debilna. Zamišljam kako Jon upoznaje svoju bae sa debelim ortakom, ona odmah kaže "drago mi je, spalila sam ti brata i oca", a on je u fazonu "pa dobro, šta da se radi".

 

Nego podseti me, šta je tačno Sam pročitao u Oldtownu pa sad zna da je R+L=J? Koliko se sećam bio je neki venčani list, ali ne znam kako je povezao identitet novorođene bebe sa Nedovim navodnim bastardom?

Link to comment

Valjda nije on povezao, samo je pročitao o tajnom venčanju, a celu sliku je sklopio kad mu je dementni Bren rekao da je ovaj Regarov nezakoniti sin, a ovaj uskočio sa epifanijom kako nije nezakonit.

(a to sve uporedo sa tretmanom Bata Djore šaljićevom mašću)

Edited by goofs
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...