Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

1 hour ago, Timmy said:

Gde nema riba.. Sersei najbolja ikad, pa Remzijeva kuckarka, pa mala Dornjanka, pa crverna kurva sto je prva zbrisala na jug.. 

 

A nije losa ni Oša, pa ni Dzonova divljanka, kao i crvena vestica. Ona ima neki poseban smek. A i sisu. 

 

A nekome je i Sansa riba. Svega ima jbga :(

+1

Spoiler

game_of_thrones_6x01_melisandre_old.png

 

Link to comment
3 hours ago, MayDay said:

Meni je baš super što Kalisi nema seksualni vajb. Može da se fokusira na borbu.

Igrom slučaja, dok je imala seksualni vajb moglo je se kako-tako i gledati. Od kako je postala prude, smara spektakularno. U svakoj epizodi ima neki besmislen monolog sa veštački indukovanom dramatikom, blebeće isprazno dok joj izraz lica varira od kravlje stondiranog pa sve do kravlje nadrkanog. (To se valjda zove range.)

 

A kakva se tebi borba priviđa, ja nemam pojma. Valjda misliš na ono kad je snimaju kako leži priljubljena uz vrat CGI zmaja?

Link to comment
On 25.1.2019. at 14:08, Weenie Pooh said:

Pa 80 minuta je prilično nenormalno, da ne kažem nehumano. Ko može u cugu da izdrži toliko CGI makljanja i recitacija u pravcu kamere, svaka čast.

 

Ja mogu da izdržim 80 minuta makljanja i zmajeva bez problema, ali 80 minuta tupavih dijaloga teško

 

less talk more action

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...