Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

dobra epizoda. konachno se zakuvava.lik Lysa Arrin :Hail: kakav psychojedino mi bez veze bilo shto u epizodi nema Daenerys
jaoo jeste. ja samo ne znam kako cu da izdrzim do druge sezone.
Link to comment

Odlična epizoda. Evnuh vs Karketi :Hail: Lisa psihopata - carski. Znao sad da ćelavi loži Starka, a da je Karketi gotivac.Mnogo je dobar taj otklon od zmajeva, daždevnjaka, vitezova i tih smorova i premeštanje radnje u bordele, muriju, odbore, sudove i ostalo...Kad se na sve to dodaju ovi psiho likovi u paketu sa incestoidnom sestrom i bratom, zabava je potpuna.Cercei je i dalje najjezivija ali zato onaj pogled sa jednom podignutom obrvom :wub: Oće biti i neke gudre koju će da valjaju?

Link to comment

Inače žrtvovao sam se za dobrobit svih i pod unakrsnom vatrom spojlera, sa topika za čitadžije doneo mapu ostrvskog gradskog prevoza, sa svim linijama, za sve zone.

Da damo ovo ovima iz drugog topica?cBFs7.pngMislim da bi bar 1 glava eksplodirala. :D

Link to comment

Ta devojka koja je napravila tu skicu je spomenula da ce je editovati posle svake epizode. Evo sajta za one koje zanima. :)Da javim i ovde da sledece nedelje dobijamo 2 epizode, pa onda sledece nedelje nista. I nemojte vise dolaziti na VIP topic, naletecete na neke prave spojlere. angry.gif

Link to comment
Inače žrtvovao sam se za dobrobit svih i pod unakrsnom vatrom spojlera, sa topika za čitadžije doneo mapu ostrvskog gradskog prevoza, sa svim linijama, za sve zone.

 

Ove i slične rodoslove možete slobodno da preskočite. Ne pomažu mnogo u praćenju jer su prepuni nebitnih informacija... mislim, koga briga kako se zvala strina Tyriona Lannistera koja nema bukvalno nikakvu ulogu u seriji?! Ili aktuelna osma (!) žena Waldera Freya koji će se pojaviti tek krajem sezone? To ne pamti ni 99.99% čitalaca.
Link to comment

Bože, scena sa Lisom Erin je čudo. Prvo sam pomislila da ona i njeno dete čine jedno monstruozno biće (kao u filmu Total Recall), a onda mali pomeri glavu...

Link to comment

Možda sam propustila, ali meni nije jasno zašto je Ket, sem da zavara tragove, krenula kod sestre. Kakvo je ona čudo očekivala da joj sestra kaže u vezi patuljka, da li je sestra od onih kojima se svašta "prikazuje", pa je zato obožavana? Koliko je luda to me ne čudi.

Edited by Arkadija
Link to comment
Možda sam propustila, ali meni nije jasno zašto je Ket, sem da zavara tragove, krenula kod sestre. Kakvo je ona čudo očekivala da joj sestra kaže u vezi patuljka, da li je sestra od onih kojima se svašta "prikazuje", pa je zato obožavana? Koliko je luda to me ne čudi.
Ma jok. Sestra je totalno poludela tek kada joj je muz umro, iako je istini za volju taj proces bio postepen, ali secala je se ipak kao normalne osobe. Do sestre je Catelyn otisla samo trazeci utociste, da "zavara" trag i stigne lakse do Winterfella. Nije sigurno ocekivala ovakav docek.
Link to comment
Možda sam propustila, ali meni nije jasno zašto je Ket, sem da zavara tragove, krenula kod sestre. Kakvo je ona čudo očekivala da joj sestra kaže u vezi patuljka, da li je sestra od onih kojima se svašta "prikazuje", pa je zato obožavana? Koliko je luda to me ne čudi.
ja kontao da ova sestra, poshto je zhena od onog bivsheg namesnika, ima neku vlast, pa vodi patuljka tamo da mu se sudi i da ga roknu tamo.
Link to comment

ona je krenula tamo sa tom idejom, pa kad je videla koliko je sestra prsnula, a i "imp" joj u medjuvremenu spasio zhivot, pochela da se predomishlja.

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Kod sestre je otišla jer joj je bilo najbliže i najsigurnije, a morala je pod hitno negde da ga sprtlja - kad ga je već uzela. Do Winterfela ima daleko da se ide, a sigurno bi ga usput Lannisteri tražili. Generalno, to otimanje Impa je meni i delovalo kao prilično nerezonski potez. Šta tačno hoće, tj. šta misli da može da uradi? Da ga natera da prizna, da se pokaje, pojma nemam. A da mu sudi formalno ne može bez kralja... valjda je ideja bila da ga drži kao nekakvog taoca dok Ned ne izvrši uticaj na kralja da se ovaj osudi, ne znam.Ali posebno je glupo jer je pustila muža u prestonici da sedi zaludan sa ćerkama, čovek nije imao pojma šta ona planira. (OK, nije baš planirala, ali mogla je bar da razmisli malo.)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...